• Reklam
KAMYONCU ESNAFI KENDİ İSTASYONUNU AÇTI

KAMYONCU ESNAFI KENDİ İSTASYONUNU AÇTI

Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde kayıtlı araçların da kullanabilmesi için yeni petrol istasyonunun açılışı gerçekleştirildi.

03 Mayıs 2019 - 16:40 - Güncelleme: 03 Mayıs 2019 - 17:27

Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde kayıtlı araçların da kullanabilmesi için yeni petrol istasyonunun açılışı gerçekleştirildi.

Düzce Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifi ortaklarının kredi çekerek Küçük Sanayi Sitesi'ne yaptırılan benzin istasyonu Düzce’nin yükünü taşıyan Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne kayıtlı araçlar ve diğer araçlar için Akınlar Mahallesi’nde petrol istasyonu açılışı gerçekleştirildi.  

Açılış törenine MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, kooperatif ortakları, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Düzce Belediyesi Mehter Takımının verdiği mini konserin ardından konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’ye yapılan her yatırım yanında olacaklarını belirterek ve  emeği geçenlere teşekkür ederek “Düzce’de metruk binaları yıkıyoruz. Bu binaları bize haber verin yıkacağız. İkincisi aydınlatamadığımız hiçbir park hiçbir sokak kalmayacak. Her taraf aydınlanacak. Dolayısıyla bize güvenin bize güvenmeye devam edin. Ben tekrar bu tesisin esnafımıza kazandıran emeği olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu. 

Birlik ve beraberliğin önemine değinen DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, “Artık bizimle uğraşmasınlar. Düzce için her zaman birlik beraberlik içinde hareket etmeliyiz. Birlik olmalıyız. Düzce’nin gelişmesi için bunu yapmamız gerekiyor. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberliğimizi bozmamamız gerekiyor.” dedi.

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, “Burada Düzce esnafına ait olan bir yeri açıyoruz. Bu istasyonun sahibi esnaftır. Bu istasyonun bir tane sahibi yok burası Düzce'deki bütün esnaflara hizmet etmek üzere yapıldı. Tabi ki bunun en büyük emeği Kooperatif Başkanımız Orhan Yılmaz ve ekibidir. Bu hizmete bizlere verdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından ise Akaryakıt istasyonunun açılışı yapıldı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Nurullah Alphan İnan
  1 yıl önce
  Hayırlı ve uğurlu olsun.Emeği geçen herkesten,Allah razı olsun.
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  1 yıl önce
  Memlekete hizmet edecek kişilerin önünü kesmeyin. Yakışır Orhan Yılmaz Başkan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 25 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 25 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 26 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 26 ÖLÜ