• Reklam
İYİ PARTİ İL BAŞKANI YUNUS ÖZAY, "İGM OYLARIMIZ ÇOK...

İYİ PARTİ İL BAŞKANI YUNUS ÖZAY, "İGM OYLARIMIZ ÇOK YÜKSEK"

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, seçim dönemini ve sonuçlarını değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenledi. 

05 Nisan 2019 - 18:04 - Güncelleme: 05 Nisan 2019 - 18:14

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, seçim dönemini ve sonuçlarını değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenledi. 

31 Mart’ta yapılan seçimlerde CHP ile ittifak yaparak seçimlere giren ve ikinci parti olan İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er; "Genel Merkez tarafından görevlendirildikten hemen sonra çalışmalara başladık. Seçim sonuçlarına baktığımızda, siyasetin yapısı gereği , siyasetin kaybedeni olmaz. Başkanlık açısından başarılı olamadık, ancak, İl Genel Meclis açısından aldığımız oyları çok yükselttik. Belediye Meclisi'nde 7 arkadaşımız görev yapacak. Teşkilatımızın tamamı seçimlerde yüksek performans gösterdi. Tüm bunlar bizim için başarıdır' dedi.

PROJERİMİZİ FARUK ÖZLÜ'YE SUNABİLİRİZ

Yunus Özay Er, "Düzce için çok güzel projeler ortaya koyduk. Tüm bu projeleri sayın Faruk Özlü istediği takdirde sunmaya hazırız. Zaman hizmet zamanıdır. Hizmet odaklı çalışmamız lazım. Düzce'nin menfaatleri her şeyin üstündedir. Kimden geldiğine bakmaksızın Düzce'nin yararına olacak her projenin altına imza atarız. Bu konuda partizanca bir tutumumuz olmayacaktır. Bundan sonra önyargıları bir tarafa bırakmamız gerekir. Bizim için önemli olan projelerin içeriği olacaktır."  dedi. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bedri Nalçakar
    1 yıl önce
    Bu sonuçlar seni vekil yapmayacak. Sende çok fazla abartma. Partin tavanda da tabanda da karışık. Sağı toplayacak ekip kurulamadı. Neyse daha yenisin öğreneceksin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN ERCAN’DAN KAHVEHANE ESNAFINA DESTEK
BAŞKAN ERCAN’DAN KAHVEHANE ESNAFINA DESTEK
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ