Reklam
  • Reklam
İYİ PARTİ’DEN KAPOĞLU’NA ÇAĞRI: TAKIMIN SİZE İHTİYACI...

İYİ PARTİ'DEN KAPOĞLU'NA ÇAĞRI: TAKIMIN SİZE İHTİYACI VAR!

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, dün sürpriz bir kararla Düzcespor kulüp başkanlığı görevinden istifa eden Gökhan Kapoğlu’nu tekrar göreve dönmesi için çağrıda bulundu.

17 Eylül 2020 - 12:50 - Güncelleme: 17 Eylül 2020 - 13:03

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, dün sürpriz bir kararla Düzcespor kulüp başkanlığı görevinden istifa eden Gökhan Kapoğlu’nu tekrar göreve dönmesi için çağrıda bulundu.

Dün akşam sürpriz kararla Düzcespor başkanlık görevinden istifa ettiğini açıklayan Gökhan Kapoğlu’na bir destek de İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’den geldi.  Son derece zor bir görev olan kulüp başkanlığı ve yöneticiliğini üstlenen insanlara destek verilmesi gerektiğini söyleyen Er,” yıllar sonra Sayın Gökhan Kapoğlu ve yönetimi kentte bir sinerji yaratmayı başarmış, Düzcespor'u hakkettiği üzere hedefleri olan, karmaşadan ve suni gündemlerden, kısır çekişmelerden uzak bir şekilde spor kulüplerine yakışır bir anlayışla yönetegelmiştir.” dedi.

İyi Parti ve şahsı olarak elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaklarını söyleyen Başkan Er, “dün itibarı ile Sayın Kapoğlu’nun Başkanlıktan istifa kararını öğrenmiş ve istifa metnini okumuş olmaktan büyük üzüntü duyduğumu ifade etmek isterim. Sayın Başkan’ın sitemlerini kendi üzerime düşen kısmı itibari ile kabul ediyor, partim ve şahsım adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağımızı ifade etmek istiyorum.” Dedi.

Çalışan, üreten, maddi manevi fedakârlık yapan Kapoğlu’nun haklı olduğunu belirten Başkan Er şöyle devam etti: “sitemleri anlayışla karşılanmalı, “ama” sız “fakat ”sız desteklenmelidir. Bu anlayışın bundan sonraki dönemde Düzcespor çerçevesinde hâkim olacağına inanıyor, bizlerde dâhil sorumlu ve yetkili her kurumu Düzcespor'a daha fazla destek vermeye davet ediyorum.  Sayın Başkan Gökhan Kapoğlu ‘nun da almış olduğu istifa kararını tekrar ve Düzcespor menfaatleri çerçevesinde değerlendirmesini rica ediyorum. Bu takımın sizlere ihtiyacı var Sayın Başkan!!!”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HAKAN SEMİZ
    1 ay önce
    erkan dinçer aldığı kira gelirinin 1 tanesini Düzcespora bağışlasın. bedaavadan kimse atıp tutmasın herkes o elbiseyi giyorsa hakkını verecek bu memlekette yaşıyorsan hakkını vereceksin varsa vereceksin, bedavadan sahip olduğun malın mülkün diyetini vereceksin kayınpederinin hanı şanı için vereceksin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PUSULA'DAN TEŞEKKÜR
PUSULA'DAN TEŞEKKÜR
DÜZCE'DE HAVA KİRLİLİĞİ ARTIYOR
DÜZCE'DE HAVA KİRLİLİĞİ ARTIYOR