Reklam
İL GENEL MECLİSİ SON KEZ TOPLANDI

İL GENEL MECLİSİ SON KEZ TOPLANDI

​​​​​​​İl Genel Meclisi 2014-2019 hizmet döneminin son toplantısını yaptı.

08 Mart 2019 - 16:03 - Güncelleme: 08 Mart 2019 - 16:05

İl Genel Meclisi 2014-2019 hizmet döneminin son toplantısını yaptı.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimler öncesinde İl Genel Meclisi son kez toplandı.

İl Genel Meclisi Mart ayı toplantılarının beşinci birleşimi Meclis Başkanı Ayfer Yılmaz başkanlığında, İl Genel Meclis Toplantı salonunda yapıldı.

İl Genel Meclisinin son toplantısına Vali  Zülkif Dağlı, Gümüşova Kaymakamı İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili İsmail Sündük, Genel Sekreter Yardımcıları, Birim Müdürleri ve personel katıldı.

 İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili İsmail Sündük, İl Genel Meclisinin 5 yıllık dönem içerisinde yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Sündük, “Bugün İl Genel Meclisimizin son çalışma günü. Bir arada olmak istedik. Ben bir Kaymakam olarak da bir Genel Sekreter olarak da vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Ayfer Yılmaz yaptığı konuşmasında 5 yıllık dönemde hayırlı işler yaptıklarını ifade ederek, ” Hepinizi bu kürsüden son kez selamlıyorum.5 yıllık dönemde daire çalışanlarımız ve Meclis Üyelerimizle birlikte kat ettiğimiz yolları Sayın Genel Sekreterimizin sunumuyla hafızalarımızda canlandı. Düzce’mize çok verimli ve hayırlı çalışmalar yaptık”dedi. Yılmaz,” Bugün Dünya Kadınlar Günü Meclisimizde 3 tane kadın üyeyiz. Gelecek Meclisimizde inşallah kadın sayısı artar ümit ediyoruz ama biraz az sayıda olacak. Bütün kadınların hayat içinde karşılarına çıkan, çıkartılan bütün zorlukları aşacak, yıkıp geçecek güce sahip olduklarına yürekten inanıyorum. Kadınlarımız, ekonomik ve sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası, üretimin etkin bir öğesidir. Bugünü bir kutlamanın ötesinde, yaşamın her alanını şekillendiren kadınların önemini bir kez daha hatırlanmanın fırsatı olarak görüyorum. Tüm kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun” diyerek. Meclisimizi yeni gelecek olan arkadaşlara bırakarak, vedalaşıyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Genel Meclisinin 5 yılda çok güzel çalışmalara imza attığını ifade ederek, “Beş yılda gerçekten çok güzel işler yaptınız. Hem rakamlar bunu gösteriyor, hem de vatandaşımızın ilgisi teşekkürü bunu gösteriyor. Büyük paralar harcandı, büyük işler yapıldı” dedi. Meclis Üyelerine teşekkürlerini etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON