Reklam
HIZLI TRENE ’TORPİL’ KARIŞTI
Reklam

HIZLI TRENE 'TORPİL' KARIŞTI

Yüksek Hızlı Trenin Düzce'ye kazandırılması için oluşturulan ve 200'ün üzerinde katılımcının olduğu "Ankara-İstanbul YHT WhatsApp" grubuna bu sabah saatlerinde gelen mesaj gruptaki katılımcıları şoke etti. Bir grup üyesi tarafından gönderilen ve "torpil" talebi olduğu iddia edilen mesaj yanlışlıkla 200 kişinin olduğu gruba gönderildi.

27 Şubat 2020 - 14:48 - Güncelleme: 27 Şubat 2020 - 14:57

Düzce'nin Sesi'nin haberine göre, İstanbul ile Ankara arasında yapılması planlanan Yüksek Hızlı Trenin, Ankara, Bolu, Düzce,  Sakarya, İzmit üzerinden geçmesini sağlamak için oluşturulan "Ankara-İstanbul YHT WhatspApp" grubuna Düzce ve çevre illerden yaklaşık 200 kişi eklenmişti. Bir kaç ay önce oluşturulan grubunda bu sabah saatlerinde grubu düşen bir mesaj katılımcıları şoke etti.

WhatsApp ihbar hattına iletilen ekran görüntüsündeki mesajda şu ifadelere yer verildi;

"Hocam, oğlanın bilgileri şöyle;  Ege Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisinden, Uzmanlığını almış durumda, TC No. .................. Robert Kolej Mezunu olması nedeni ile İngilizcesi çok iyi, Tıp ı da Hacettepe Üniversitesi, İngilizce bölümünü bitirdi ve Üniversite yi ilk 50 de girerek burs kazandı. Şimdi öncelikli tercihimiz İstanbul, robotik cerrahi olursa ülkemize ve insanlığa ayrı katkıları olacaktır. İstanbul olmaz ise, İzmir ve yakınları o da olamıyor ise büyük şehirlerden bir tanesi...  HAcettepe Tıp ı bitirince Şırnak ta 6 aylık mecburisini yaptı, sonra baş hekim olarak atanınca istifa etti Hürmetlerimle"

Mesajın kim tarafından, hangi niyetle ve kime gönderildiği ise merak konusu oldu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE YÜZDE 98 ARTIŞLA İKİNCİ OLDU
DÜZCE YÜZDE 98 ARTIŞLA İKİNCİ OLDU
KORONA DÖNEMİNDE ZEKATINIZI VEREBİLİRSİNİZ
KORONA DÖNEMİNDE ZEKATINIZI VEREBİLİRSİNİZ