Reklamı Geç
Reklam
 • Reklam
"HİÇBİR ARKADAŞIMIZI YEM YAPMAYIZ"

"HİÇBİR ARKADAŞIMIZI YEM YAPMAYIZ"

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,  İl Kongresi’nde adayların salona alınmadığı iddialarını yalanladı, “ Sahte delege kartları bastırıp orada şov yapmanın alemi yok. Sayın cumhurbaşkanımız gittikten sonra bu arkadaşımız salona girebilirdi.” derken, AK Parti’ye zarar vermek isteyenlerin olduğunu belirterek, “Birileri söylüyor diye de hiçbir arkadaşımızı yem yapmayız” dedi.

11 Ocak 2018 - 15:33 - Güncelleme: 11 Ocak 2018 - 15:54

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,  İl Kongresi’nde adayların salona alınmadığı iddialarını yalanladı, “ Sahte delege kartları bastırıp orada şov yapmanın alemi yok. Sayın cumhurbaşkanımız gittikten sonra bu arkadaşımız salona girebilirdi.” derken, AK Parti’ye zarar vermek isteyenlerin olduğunu belirterek, “Birileri söylüyor diye de hiçbir arkadaşımızı yem yapmayız” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak sözlerine başlayan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Her türlü koşulda haber üretmeye çalışıyorsunuz. Zaman zaman kötü muamelelere bile maruz kalıyorsunuz. AK Parti Düzce il teşkilatı olarak her zaman yanınızdayız. Bugüne kadar rahmeti rahmana kavuşmuş bütün medya mensuplarına Allah’tan rahmet diliyoruz. Ailelerine de sabırlar diliyoruz” dedi.

BASINA ÖVGÜ

Düzce’nin ulusal anlamda algısının iyi olması için siyasetçiler kadar basının da görevi olduğunu belirten Keskin, “ Sizler görevinizi objektif olarak yapıyorsunuz. Düzce’nin algısı da iyi anlamda düzelmiştir. Düzce’nin daha yukarılarda olması, sosyal, kültürel ve bilim alanında yükselebilmesi için hepimizin gayret göstermesi gerekiyor. Sizler de bu konuda bizlere yardımcı oluyorsunuz” dedi.

HERKES ADAY OLABİLİRDİ

İl Kongresinde aday adayı olamadıklarını iddia edenler için de açıklamalarda bulunan Keskin, “ Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenliğinden dolayı teşkilatlarımızı salona aldık. Dışarıda kaldıklarını içeriye giremediklerini söyleyenleri arkadaşlarımız davet ettiler. Ama içeri girmemek için imtina ettiler. Bizim partimizin bir kültürü ve ahengi var. Herkes bu kültür içerisinde aday adayı olabilir. Bir arkadaşımız divana listesini verdi. Listesinde delege olmayan 14 kişi vardı. Buna rağmen bu arkadaşımızı gayet medeni bir şekilde karşıladık. 34 imza toplamasına karşın 14 tane delege olmayan vatandaşımızın imzasını attırmasına rağmen müdahale etmedik. Etmemiz de doğru değil.” diye konuştu.

SAHTE DELEGE KARTLARI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, partinin huzur ve ahengini bozacak hiçbir müdahaleye izin vermeyeceklerinin altını çizerek, “ Sahte delege kartları bastırıp orada şov yapmanın alemi yok. Sayın cumhurbaşkanımız gittikten sonra bu arkadaşımız salona girebilirdi. Aday adayları varsa içeri girsinler diye kongre 20-25 dakika geç başlamıştır. Bu bütün illerde yapılan bir uygulamadır. Bu süre içerisinde aday adayı olacaksa başvurusunu divana yapabilirdi."

ADAYLIK NİYETLERİ YOKTU

"İkincisi de kongremizde adaylık niyeti olan bir kişi içeride delege olan bir arkadaşa imzalarını toplayıp divana verse bile aday olabilirdi. Bu kişilerin aday olma gibi bir niyetleri olmadığını görebiliyoruz. Zaten sosyal medyada gereken tezviratları, yazıları yazıyorlar. Biz bunlarla uğraşmıyoruz. Bir Müslümanın bir Müslüman üzerindeki haklarını biliyoruz. Bizim medeniyetimizde bizim kültürümüzde bir konunuz varsa muhatabı ile konuşursunuz. Hatta bir ekip kurduklarını görebiliyoruz. Bütün arkadaşlarımız, dava bilinci ve hassasiyetlerinden şüpheleri vardır. Birileri söylüyor diye de hiçbir arkadaşımızı yem yapmayız” dedi.

AK PARTİ SOSYAL MEDYADA ŞOV YAPILACAK PARTİ DEĞİLDİR

Sosyal Medyayı siyaset alanı olarak görenlere de göndermeler yapan Keskin, “ 2001 yılından bu yana çaba gösteriyorsak benim il başkanlığım döneminde de bunu devam ettireceğiz. Sosyal Medya siyaset yapma alanları değildir. Siyaset yapma alanı tüzüklerle kanunlarla kurulmuş partilerdir. Kongremizi yaptık. Bir arkadaşımız verdi listesini. Onlar da verebilirdi. Burası şov yapılacak bir parti değildir. ” dedi.

TEZVİRAT ÜRETENLERE YARDIMLARIMIZ OLMUŞTUR

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, son olarak şunları söyledi:

“Hatta bu tezviratları üreten arkadaşlara bizim her anlamda yardımlarımız olmuştur ve bundan sonra da destek oluruz. Biz nefsimizle hareket etmiyoruz. Yol arkadaşlarımıza da sahip çıkarız. Biz çalışmaya devam edeceğiz. Önemli olan Düzce’ye hizmet etmektir”.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ilhan sunman
  9 ay önce
  Muhtarlar mahalle sorumluları gibi kişiler giriş kartı verdin ama içeri giremedi küfür ede ede gittiler.akparti oy kaybetti.
 • Hasan
  9 ay önce
  Yol arkadaşlarına sahip çıkmak mı? Güldürmeyin insanları kendinize kimi rakip gördüyseniz onu harcadınız. Bu partinin kuruluşundan buyana olan insanları entrikalarınızla yediniz. Siz bu partinin yanından bile geçmezken onlar bu partinin bu günlere gelmesinde gece gündüz çalıştılar. Siz geldiniz ihaleler, entrikalar, adam harcamalar, iftiralar hepsi bu partide başladı. Kendi menfaatleriniz uğruna Düzce'yi bitirdiniz. Allah büyük herşeyi en iyi o bilir. Birgün bedelini ödersiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ'Lİ VEKİLLERDEN FINDIK ÜRETİCİSİNE RED!
AK PARTİ'Lİ VEKİLLERDEN FINDIK ÜRETİCİSİNE RED!
ÖMER KÜÇÜK İYİ PARTİ'DEN ADAY OLUYOR
ÖMER KÜÇÜK İYİ PARTİ'DEN ADAY OLUYOR