Reklam
"HERKESLE KUCAKLAŞACAĞIZ"

"HERKESLE KUCAKLAŞACAĞIZ"

Atatürkçü Düşünce Derneği İyi Parti Düzce il başkanlığı görevine getirilen Yunus Özay Er'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

10 Ekim 2018 - 13:27 - Güncelleme: 10 Ekim 2018 - 13:42

Atatürkçü Düşünce Derneği İyi Parti Düzce il başkanlığı görevine getirilen Yunus Özay Er' e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Atatürkçü Düşünce Derneği İyi Parti il başkanlığını ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta
İl başkanlığı görevine atanan Yunus Özay Er'i parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten dernek yöneticileri ülkenin geleceği için doğru adım atacak her partiyle çalışabileceklerini, Yunus Özay Er'in genç ve başarılı olması dolayısıyla Düzce'ye faydalı olacağını dile getirdiler. 
Başkan Er, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, "yola çıkma amacımız önce Düzce'ye, sonrada memleketimize iyi hizmet etmek. Bizlerle aynı hizmet noktasından bakan herkesle kucaklaşıp memleketimiz için ortak hareket edeceğiz" dedi.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Dursun
  8 ay önce
  Katkısı olmayan kişileri analiz etmelidir.
 • Böyle işte
  8 ay önce
  Yorum yazarsan reklam olur ....Yorum yazmazsan Partiyi ve fikirlerini beğenmiş olursun.....Haydi klavya başına.....
 • Semih
  8 ay önce
  Başkan adayım Ender. Şöyle sahalara bir çıkta karşılığını millet görsün.sende gör
 • Şükrü Atıl
  8 ay önce
  ADD sende Düzce de kendini bitireceksin. Bu siyasi parti kimlerden oluşuyor. Kimden medet umacak haldesiniz. Bu partinin kendi vekillerine ve yöneticilerine muhalefet ettiğini unutmayın.
 • Ben değil Biz
  8 ay önce
  Saygı değer beyefendi, parti ve parti içerisindeki insanlar hakkında NE BİLİYORSUNUZDA !!! Bu tarz isnatlarda bulunuyorsunuz. Bu ülkenin şuan da tek bir şeye ihtiyacı var. Muhalefeti muhalefet gibi yapabilecek, halkın içinde karşılık bulabilecek bir siyasi partiye ihtiyacı var... Sizin bu altı boş isnatlarınız bu insanları mücadeleden vazgeçirecek değil, bu yüzden kendinizi yormayın zira bu ortamda bu yürekliliği gösteren bu insanlar, böyle küçük sularda boğulmazlar. Saygılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ORHAN AYDIN BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETTİ
ORHAN AYDIN BAŞKANLIKTAN İSTİFA ETTİ
FARUK ÖZLÜ'NÜN HEDEFİNDE İMAMOĞLU VAR
FARUK ÖZLÜ'NÜN HEDEFİNDE İMAMOĞLU VAR