Reklam
  • Reklam
HERKESE SALDIRIYOR

HERKESE SALDIRIYOR

Ak Parti’den dışlanan, parti yetkililerinin selam dahi vermediği eski vekil İbrahim Korkmaz, seçim arefesinde Bakan Faruk Özlü, milletvekili Fevai Arslan ve eski vekil Metin Kaşıkoğlu’na çok ağır hakaretlerle saldırmaya başladı.

06 Mayıs 2018 - 15:16

AK Parti’de bir dönem hasbelkader milletvekilliği yapan İbrahim Korkmaz, seçim öncesi partinin bakan ve milletvekillerine yönelik ağır hakaretlerle adeta taarruz başlattı.

Korkmaz, sosyal medya hesabından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, milletvekili Fevai Arslan ve eski vekil Metin Kaşıkoğlu’ya yönelik ağza alınmayacak ölçüde ağır, seviyesiz ve bel altı ifadelerde bulundu.

Korkmaz, Bakan ve vekilleri “Bu tipler” diye niteleyerek, “Bizim memlekette çok yaygın bir söz vardır. Derler ki; itin hatırı yoksa da sahibinin hatırı vardır. Sahibinin hatırına binaen itine yal verilir. Reis’in hatırına ben bu tiplere oy vereceğim. Düşünebiliyor musunuz, F. Özlü, F. Arslan, M. Kaşıkoğlu aday oluyorlar. Ben de dava anlayışım gereği bu tiplere oy veriyorum. Allahım ne zor bir imtihan bu!.” İfadelerini kullandı.

Bilindiği gibi MHP lideri Devlet Bahçeli, bir polemik sebebiyle İbrahim Korkmaz’la ilgili “Siyasi sapık” ifadesini kullanmıştı.

Korkmaz hakkında bakan ve vekillere yönelik hakaretleri sebebiyle genel merkez tarafından ihraç istemiyle disiplin soruşturması başlatılmıştı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.DURMUŞ
    8 ay önce
    SAPIKLIKDERECESİN DE BENCİL VE NANKÖR BU ADAMIDA VEKİLYAPANLARA NE DEMELİ DÜZCELİ OLARAKUTANIYORUM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
KATLI PAZARYERİ'NDE YOK YOK!
"ÜRDÜN'DEKİ TİCARİ FIRSATLAR DEĞERLENDİRİLMELİ"