Reklam
  • Reklam
FARUK ÖZLÜ’YE ZARAR VEREN DANIŞMAN!

FARUK ÖZLÜ'YE ZARAR VEREN DANIŞMAN!

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün danışmanı Ufuk Yılmaz'a yönelik eleştiriler ve tepkiler artıyor.

10 Kasım 2019 - 16:15

Başkan Özlü'nün danışmanı olan ve aynı zamanda belediye şirketi Beltur'da Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Ufuk Yılmaz'la ilgili yeni iddialar gündeme geldi.

DTV'nin haberine göre, Belediye Başkanı danışmanı olduğu dönemde yöneticisi olduğu kafeyi genişleten ve kat çıkan Yılmaz, iddiaya göre genel Müdür Yardımcılığı döneminde ise odasını beğenmeyerek krize neden oldu.

Kamuoyundaki iddialara göre odasının küçük ve kullanışsız olması nedeniyle odasını beğenmeyen Ufuk Yılmaz, ayrıca kendisine tahsis edilen odanın Genel Müdür Yardımcısına yakışmadığını da iddia ederek odasını kullanmayı red etti. Genel Müdür Turgay Çelik ile de arasının bozulduğu öğrenilen Yılmaz’ın odasında yapacağı tefrişat ve oda krizinin nasıl çözüleceği ise kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

Ufuk Yılmaz, ayrıca iddialara göre belediye tarafından hizmetlerde kullanılmak üzere kiralanan araçlardaki isteği de bu kadar olmaz dedirtti. Ufuk Yılmaz, belediye tarafından yapılan araç kiralanması esnasında kendisinin kullanması için arazi aracı istediği öğrenildi. İsteğinde ısrarcı olan Yılmaz, arazi aracı içinde kriz çıkarttığı öğrenildi. 

Düzce’yi yeniden düzenleme noktasında radikal kararlar alan ve çalışmalar yapmak için gece gündüz çalışan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün çalışmalarını da sekteye uğratan ve Düzcelilerin hayal kırıklığı yaşamasına neden olan suni krizleri nasıl aşacağı da yine kamuoyu tarafından merak ediliyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Akif
    6 ay önce
    Görmemişler ordusu toplanmış millet geçim derdinde bunlar koltuk sadece omu ali dilber cengiz tuncer muzaffer yiğit bunların faruk özlüye ne katkısı olucak zarardan baska
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
SARIKAYA MAĞARASI ZİYARETÇİ BEKLİYOR
SARIKAYA MAĞARASI ZİYARETÇİ BEKLİYOR