Reklam
  • Reklam
FARUK ÖZLÜ YALNIZ BIRAKILDI!
Reklam

FARUK ÖZLÜ YALNIZ BIRAKILDI!

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, CHP'li vekil Mahmut Tanal'la girdiği kavgada yalnız bırakıldı.

08 Ocak 2020 - 16:44

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, CHP'li Mahmut Tanal'la girdiği ve kavga boyutuna yükselen tartışmada yalnız bırakıldı.

Özlü ile Tanal arasında birkaç gün önce başlayan ve sosyal medya üzerinden devam eden tartışma sertleşerek devam ediyor.

Karşılıklı suçlamalar, iddialar ve eleştirilerle devam eden polemik sırasında, Özlü'ye sahip çıkması beklenen kurumlar ve kiilerin sessiz kalması dikkat çekti.

Özlü'ye sadece AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir açıktan destek olurken, diğer vekiller Fahri Çakır ile Ümit Yılmaz'ın sessiz kaldığı, ayrıca başta AK Parti teşkilatı olmak üzere Cumhur İttifakı içinde yer alan MHP teşkilatının da tepkisiz kaldığı görüldü.

Keşir paylaşımlarında Faruk Özlü'ye açıktan destek olan tek siyasetçi oldu.

Düzce TSO başta olmak üzere Düzce'nin diğer sivil toplum kuruluşları da, Faruk Özlü'yü bu süreçte yalnız bıraktılar ve destek olmadılar. 

AK Partili meclis üyelerinin yanı sıra belediye başkan yardımcılarının da, sosyal medyadan da olsa Özlü'ye destek anlamında hiçbir paylaşımda bulunmamaları dikkat çekti.

Öte yandan, Özlü'nün Mahmut tanal ile kavgasına, bazı iş insanları ve vatandaşlardan destek geldiği görüldü. Vatandaşlar, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarda, "Mahmut Tanal Düzce'li değildir.  Faruk Özlü'ye saldırmasını, karalamasını içimize sindiremiyoruz. Tanal siyasi rant peşinde koşuyor" diye tepki gösterdiler.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan
    6 ay önce
    Şıracının şahidi bozacı.Tabiki KEŞİR sahip çıkacak birlikte hareket ediyorlar. Sadece kendi koltuklarını düşünen Düzce ne kazandırır onlara. Haksız mı TANAL. Yıkmaktan başkan bir çivi mi çakmış Düzce'ye. CHP yi eleştiriyorlar kışın ortasında insanları ekmeksiz bırakıyorlar. Allah büyük rızkını kestiği kulunun canını alırmış. Onlara da kalmayacak o koltuklar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA SON DURUM
KORONADA SON DURUM
BAYRAMDA NASIL BESLENMELİ?
BAYRAMDA NASIL BESLENMELİ?