Reklam
FARUK ÖZLÜ SEÇİM VAATLERİNİ SIRALADI

FARUK ÖZLÜ SEÇİM VAATLERİNİ SIRALADI

Bilim Sanayi Teknoloji eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce girişinde partililer ve teşkilat tarafından karşılanmasının hemen ardından, Kültür Merkezi’nde partililere seslenerek seçim startını verdi.

04 Aralık 2018 - 10:44 - Güncelleme: 04 Aralık 2018 - 11:13

Bilim Sanayi Teknoloji eski Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce girişinde partililer ve teşkilat tarafından karşılanmasının hemen ardından, Kültür Merkezi’nde partililere seslenerek seçim startını verdi.

Milletvekilliğim ve bakanlığım döneminde; Düzce’yi en iyi şekilde temsil ettim diyen Özlü, seçim vaatlerini sıraladı.

Düzce’nin, bazıları 20 yılı aşkın çözülememiş sorunlarını çözdüklerinin altını çizen Özlü; “Bakanlık görevinden ayrıldıktan sonra, hafızası zayıf veya iyi niyetli olmayan bazı kesimlerin, benim görevde iken Düzce’ye ne yaptığımı sorduklarını gördüm. “

Düzce’nin en önemli 5 sorununun çözüldüklerinin altını çizen Özlü,

Kültür merkezi, Kalıcı konutlardaki metruk işyerleri, Devlet Hastanesi, Osb-otogar-otoban bağlantı yolu, Akçakocabey siyasal bilgiler fakültesi, Teknopark’a 28 milyon 750 bin TL, Akçakoca OSB Çilimli OSB, sokak hayvanları için rehabilitasyon ve bakım merkezi, Düzce çevre planı tadilatı gibi konuları anlattı.

 “DÜZCE BİZİM EVİMİZ”

  Özlü sözlerine şöyle devam etti; “Sevgili kardeşlerim, Düzce bizim evimiz. Bu evin içinde yaşayan herkes, ailemizin birinci sınıf bireyidir. Bu evin düzeni, tertibi, temizliği ve huzuru; hepimizin ortak sorumluluğudur. Bu nedenle; sadece seçime kadar değil, her zaman ve her durumda, ‘ben yok, biz varız’. Seçim kazanmak ve belediye yönetmek; bir ekip ve dayanışma işidir. Ben; seçim sürecinde ve inşallah Belediye Başkanlığı dönemimde, ekip çalışmasıyla başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Hep birlikte çalışacağız ve hep birlikte Düzce’mize hizmet edeceğiz. İçi boş vaatlerle değil, somut projelerle hemşerilerimizin karşısına çıkacağız. Sadece çöp toplayan, temizlik yapan belediye değil; sosyal hizmetlerde, sanatta, kültürde ve çevrede göz dolduran bir belediye yönetimi inşa edeceğiz.

Teknolojinin tüm imkânlarını Düzceli kardeşlerimizin emrine sunacağız. Akıllı şehir yönetimi, dijital belediyecilik gibi kavramları somut bir biçimde hayata geçireceğiz.  Düzce’yi; bu şehirdeki herkesle birlikte, herkesin taleplerini göz önüne alarak yöneteceğiz.  Bizim dilimiz; öfke değil, sevgi dili olacak. Kimseyle kavga etmeden, rakiplerimizi küçümsemeden, saygıyla, sevgiyle ve hoşgörüyle; centilmence bir seçim kampanyası yapacağız. Biz ter döktükçe, ülkemiz kazanacak, Düzce’miz kazanacak.”

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • YAZIKTIR GÜNAHTIR TABANIN GÖNLÜNÜ ALIN, ŞAK ŞAK CILARIN DEĞİL
    6 ay önce
    DEĞİL 10-0 YAPMAK SİZ DÜZCEYİ KAYBEDERSENİZ 10-0 A BEDEL OLUR HABERİNİZ OLSUN. SONRA O 10-0 ÇOK ZOR GÜMÜŞOVA VE CUMAYERİNİ KESİN KAYBEDECEKSİNİZ MHP NİN OLACAK. GÖLYAKADA ESKİ BAŞKAN BEKİR AKBULUT GÖSTERİLİRSE ŞANSINIZ VAR, EĞER BEKİR AKBULUT DEĞİLDE BAŞKASI ADAY GÖSTERİLİRSE GÖLYAKADA MHP NİN OLUR ,BAKIN GÖRECEKSİNİZ. PARTİ TABANINI KÜSTÜRDÜĞÜNÜZÜN FARKINDA DEĞİLSİNİZ ANLAŞILAN. SAYIN ÖZLÜ İPTAL ETTİRDİĞİ EFTENİ OTEL VE EFTENİ GÖLÜ PROJELERİNDEN BAHSETMEDİNİZ, BARİ NEDEN İPTAL ETTİRDİĞİNİZİ ANLATIN. TABANINI GÖNLÜNÜ ALIN, ŞAK ŞAKÇILARIN DEĞİL.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFERİN ÇOCUKLAR
AFERİN ÇOCUKLAR
FARUK ÖZLÜ'DEN DİKKAT ÇEKEN SEÇİM YORUMU
FARUK ÖZLÜ'DEN DİKKAT ÇEKEN SEÇİM YORUMU