• Reklam
FARUK ÖZLÜ: MUSTAFA KESKİN VE TEŞKİLATLA ARAMDA SORUN YOK

FARUK ÖZLÜ: MUSTAFA KESKİN VE TEŞKİLATLA ARAMDA SORUN YOK

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti il Başkanı Mustafa Keskin ve teşkilatla arasında sorun olmadığını bildirdi.

11 Kasım 2019 - 16:06

Başkan Özlü, Pusula'da "Gölge adam"   köşesinde yayınanan "AK Parti Yönetimi ile Faruk Özlü Arasında Serin Rüzgarlar Esmeye Başladı, Sıkıntı Var, Serin Rüzgarlar” başlıklı yazını ile "Özel İdare'ye Genel Sekreter geliyor" başlıklı kulis-yorum yazılarına açıklama gönderdi.

Başkan Özlü yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Partimin il başkanı Sayın Mustafa Keskin ve şahsıma yönelik ‘Gölge Adam’ imzalı bu hayal ürünü ve ısmarlama yazı, fikir üretmek yerine dedikodu ve fitne çıkartmak amacıyla, art niyetle kaleme alınmış, partimi ve beni yıpratma hedefiyle servis edilmiştir.

Kaleme alınan hayal ürünü söz konusu yazıda teşkilat yöneticileri adına fikirler yürütülmüş, şahsımın teşkilat yöneticileri üstü bir konum alarak, çalışmalara karşı bariyer oluşturduğum savı iddia edilmiştir. Devletin önemli kurumlarında üst düzey yöneticilik, milletvekilliği ve bakanlık yapmış biri olarak bulunduğum her konumda uyumlu ve gerçekçi çalışmalara imza attım. Keza teşkilatıma daha önce iki kez brifing verme teklifinde bulundum ki 11 Kasım Pazartesi akşamı yapılacak değerlendirme toplantısında 6 aylık çalışmalarımız hakkında sunum yapacağım. Ayrıca geçen hafta yapılan İl Divan Toplantısında milletvekillerine de sunum yapma teklifinde bulundum. Karşılıklı güven ortamımız sizin gözünüzden kaçmış olmalı ki çalışma uyumumuzu görememişsiniz ya da baktığınız pencere sizi görme konusunda kusurlara itmiş.

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atama yapılması hususunda engel değil, destek oldum. Ne teşkilatım ile ne de Sayın Keskin ile hiçbir sorunum yoktur. Kendisinin Özel İdare Genel Sekreterliği için önerdiği isme hiçbir çekince ve şerh koymadım, aksine önerdiği isme ‘tamam’ dedim.

Son olarak şunu da ifade etmek isterim; makale gazeteciliği detaylı araştırmayı ve analizi esas alan bir uzmanlık işidir. Sizin imzanızla yayımlanan ‘Özel İdareye Genel Sekreter Geliyor’ başlıklı yazınızda dikkatimi çeken şu oldu; ’81 ilin 80’inde Özel İdare var’ demişsiniz. Sizi aydınlatmak isterim. Ülkemizde 81 ilde değil, 51 ilde Özel İdare kurumu vardır ve kurum olmayan 30 şehir, büyükşehirdir, bu illerde özel idare kurumu olmaz. Yazılarınızı biraz daha araştırarak yazmanızı tavsiye ediyorum. Hayal ürünü makale yazılarının size, Düzcemize ve sorumlu gazeteci kişiliğinize hiçbir fayda sağlamayacağını belirtmek ister, yalan ve gerçek dışı haberlerin toplum nezdinde itibar taşımayacağını hatırlatmak isterim.”

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hakan
  7 ay önce
  kısır çekişmeler yüzünden TOZAN'ı genel sekreterlikten aldınız 3 yıldır da uzlaşıyla birini getiremediniz özel idareyi laçka bir kurum parası çarçur olmuş bir kurum yaptınız yazık Düzce'ye.Bakanlığını kullanıp her işe el attığınızı tüm Düzce biliyor yutturamazsınız.
 • MUHTAR
  7 ay önce
  Genel Sekreter olarak Selim Metin’i görmek istiyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜRKİYE DÜNYA SIRALAMASINDA 15'İNCİ SIRADA
TÜRKİYE DÜNYA SIRALAMASINDA 15'İNCİ SIRADA
DÜZCE'DE YENİ KORONA TEDBİRLERİ
DÜZCE'DE YENİ KORONA TEDBİRLERİ