Reklam
FARUK ÖZLÜ DÜZCE HALKINA SESLENDİ

FARUK ÖZLÜ DÜZCE HALKINA SESLENDİ

07 Şubat 2019 - 22:18 - Güncelleme: 13 Şubat 2019 - 14:55

Değerli Düzceli Hemşerilerim…

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim manifestomuzda belirttiği gibi, Türkiye’nin her yerinde vatandaşlarımızın karşısına ‘memleket işi gönül işi’ diyerek çıkıyoruz.

AK Parti olarak Türkiye’yi el birliği ile geleceğe taşımak için seferber olduk. Biz de Düzce’ye ilişkin projelerimizi 23 Şubat’ta açıklayacağız.

23 Şubat’ta, 31 Mart’tan sonra start vereceğimiz ve 2023 yılına kadar sürecek gönül belediyeciliğimizde Düzce’mize sıçrama yaptıracak projeleri sunacağız.   Açıklayacağımız projelerimizin temelinde gönül belediyeciliği yer alacak. Ulaşılmayan, yardım eli uzatılmayan, hizmet götürülmeyen hiçbir yer, hiçbir kesim kalmayacak. 23 Şubat’ta açıklayacağımız projelerimizin hepsi; Türkiye’nin gelecek yolculuğunda Düzce’yi öne çıkaracak, farkını ortaya koyacak ve örnek şehir olarak konumlayacak projelerdir.   Düzce’mizi yeniden inşa ederken, gönül belediyeciliği ile insanımızı da inşa edeceğiz. Açıklayacağımız her bir proje belki akılla hazırlandı ama ilhamını hep Düzce için atan kalbimizden, gönlümüzden aldı. Memleket aşkımız, Düzce aşkımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Gönül Belediyeciliği” manifestosuyla birebir örtüştü. Ne mutlu bize ki; şehirlerine aşkla bakan, aşkla yaklaşan bir parti olan AK Parti ile Düzce’mize ilişkin hayallerimizi gerçekleştirme fırsatını yakaladık.

Seçim manifestomuzda yer alan 11 maddenin her biri, Düzce projelerimizde somut bir biçimde karşılık bulacak. Hizmet ve insan odaklı projelerimiz ile; doğduğumuz, doyduğumuz, hayat bulduğumuz Düzce’mizi parmakla gösterilecek, örnek bir şehir haline getireceğiz. Manifestomuzda yer alan; ‘Şehir planları, altyapı ve ulaşım, kentsel dönüşüm, akıllı şehir uygulamaları, çevreye saygılı yeşil kentler, sosyal belediyecilik, yatay şehirleşme, halkla birlikte yönetim, tasarruf ve şeffaflık, değer üreten şehirler’ gibi ilkeler ve hedefler; AK Parti Belediyeciliğinin temelini oluşturacak. Bu hedeflerin hepsine Düzce’de de ulaşacağız. El ele, gönül gönüle, hep birlikte… Kalbi Düzce için atan tüm kardeşlerimi, 23 Şubat’ta, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’ın da teşrifleri ile projelerimizi açıklayacağımız 18 Temmuz spor salonuna bekliyorum. 

Dr. Faruk Özlü 65.Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı 

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı

YORUMLAR

  • 4 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN VARANK'TAN TUNCAY ŞAHİN'E TAM DESTEK
BAKAN VARANK'TAN TUNCAY ŞAHİN'E TAM DESTEK
FINDIK PARA EDECEK Mİ?
FINDIK PARA EDECEK Mİ?