Reklamı Geç
Reklam
FARUK ÖZLÜ’DEN AÇIKLAMA

FARUK ÖZLÜ'DEN AÇIKLAMA

Eski Bakan Faruk Özlü, AK Parti'nin bayramlaşma törenine neden katılamadığını açıkladı.

27 Ağustos 2018 - 15:47

Eski Bakan ve eski Düzce milletvekili Faruk Özlü, AK Parti'nin bayramlaşma törenine neden katılamadığını açıkladı.

Faruk Özlü, Pusula'ya yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı'nda daha önceden planlanmış olan ve şehir dışından Düzce'ye gelen misafirleri ağırladığını, bu görüşmelerin uzaması sebebiyle partinin bayramlaşma törenine katılamadığını söyledi.

Partinin bayramlaşma törenine katılamamasında bir kasıt aranmaması gerektiğinin altını çizen Özlü, "Ben her an Düzce'nin ve ülkenin meselelerine çözüm aramakta, istişareler yapmaktayım. Bu hep böyle devam edecektir. Hemşehrilerimle, seçmenlerle, sivil toplum ve kanaat liderleriyle, yerel yöneticilerle diyaloğum ve istişarelerim devam etmektedir" dedi. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gümüşova\'lı
  7 ay önce
  Çalışkanlığı, dürüstlüğü ve yaptığı hizmetler ile hala unutulmayan Muharrem TOZAN birkez daha başkan seçilmeli. Partisinin ne olduğu değil adayın ne olduğu önemli. MHP bu sefer güçlü bir adayla çıkarsa AKP kesin kaybeder. Azap ve yandaşlarının yaptıkları fizanı geçti. Bunların yaptıklarını değil Gümüşova Düzce bile duydu AKP il ve İlçe yönetimi duymadı mı yoksa pay mı aldılar sorgulamanın zamanı geldi. Hizmet için TOZAN bir değer.
 • Hasan
  7 ay önce
  YAKIŞ gibi ÖZLÜ'de gerçek AKP li olmadıkları için makam gitti Düzce'de bitti. Bu parti gerçek AKP lilerden arınmadığı sürece Belediye seçimlerinde de çakılacaklar. İl ve bir çok ilçede büyük sıkıntı var. Kimse önünü göremediği için açık veremiyor. Seçim çetin geçecek halkın istekleri göz ardı edilirse birçok ilçe kaybedecek gibi. Çakır'a çok iş düşüyor.Kamu oyunun nabzını iyi tutup değerlendirmeli.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇOCUK İZLEM MERKEZİ KURULUYOR
ÇOCUK İZLEM MERKEZİ KURULUYOR
RAMAZAN'IN MÜJDECİSİ
RAMAZAN'IN MÜJDECİSİ