Reklam
FARUK ÖZLÜ "CELÂL KASAPOĢLU İLE ÇALIŞACAĞIZ" DEDİ

FARUK ÖZLÜ "CELÂL KASAPOĢLU İLE ÇALIŞACAĞIZ" DEDİ

10 Şubat 2019 - 16:45 - Güncelleme: 10 Şubat 2019 - 16:49

 AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü “Düzce'de yeni bir sayfa açıyoruz. Düzce'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Celal Kasapoğlu çok değerli bir kardeşimizdir. Kendisiyle inşallah birlikte çalışacağız, beraber çalışmayı çok arzu ediyorum” dedi.

 Seçim çalışmalarına devam eden 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, galericiler sitesi esnaflarını ziyaret etti. 

Özlü, Kasapoğlu ile ilgili olarak “Celal Kasapoğlu çok değerli bir kardeşimizdir. Kendisi Şehir ve Bölge planlama tahsili almış uzman ve değerli bir arkadaşımız. Kendisiyle inşallah birlikte çalışacağız ve bu hafta içerisinde Sayın Kasapoğlu ile ilgili bir gelişme olacak, ben kendisiyle görüşüyorum. Sayın Kasapoğlu'nun annesi benim Kimya Öğretmenim. Çok sıcak bir diyalog oldu. Kendisiyle beraber çalışmayı çok arzu ediyorum. Düzce'de yeni bir sayfa açıyoruz. Düzce'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve Düzce çok güzel olacak. Düzce'de bundan sonra bütün gücümüzü gayretimizi Düzcelilerin hizmeti için, daha rahat yaşamaları ve daha konforlu yaşamaları için harcayacağız” dedi. Seçim çalışmalarını belli bir stratejik plan dâhilinde yürüttüklerini söyleyen Özlü, galericiler sitesi esnafına da teşekkür etti. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Veli Aydısoy
  5 ay önce
  Kasapoğlu hayranları HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI... Koltuk için davasını ve arkadaşkarını satmıştır. Bu onun son siyasi yaşamıdır. Siyaseten kendini bitirmiştir.
 • Bilgi A
  5 ay önce
  Davası ve o arkadas bildikleri onu sattıgında yorum yaptınızmı? Yada ona yapılan haksızlıklarla ilgili bir bilginiz varmı? Camur at izi kalsın . Celal tertemiz bir insandır .. Ötesi yok
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN VARANK'TAN TUNCAY ŞAHİN'E TAM DESTEK
BAKAN VARANK'TAN TUNCAY ŞAHİN'E TAM DESTEK
FINDIK PARA EDECEK Mİ?
FINDIK PARA EDECEK Mİ?