• Reklam
FARUK BAŞKAN, DÜZCESPOR’A SAHİP ÇIK

FARUK BAŞKAN, DÜZCESPOR’A SAHİP ÇIK

Düzcespor’da krizler ve sorunlar bitmiyor.

30 Haziran 2019 - 16:18

Kulüp Başkanı Orhan Aydın’ın apar topar istifa etmesinin ardından ortalık karışırken, Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün sessiz kalması taraftardan eleştiri seslerinin yükselmesine yol açıyor.

Belediye Başkanı  Özlü, Düzcespor'a destek olmak üzere başlatılan "Düzcespor'a destek ol, yaşadığın kentin takımına sahip çık!" kampanyasına 10 bin lira bağışta bulunmuş ve yönetim kuruluyla toplantı yapmıştı.

Özlü ve Düzcespor yönetimi kampanyanın startını birlikte vermişti. Özlü, "Düzcespor'un mevcut borçlarının ödenmesi hem de yeni sezonda futbolcu transfer edebilmek için birtakım mali planlamalar yapmak gerekiyor. Biz belediye olarak Düzcespor yönetiminde yer almıyoruz, fakat destekliyoruz. Önümüzdeki 10 gün içerisinde 1-1,5 milyon lira kaynağı temin etmek durumundayız. 150 Düzceli'nin 10'ar bin lira bağış yapmasını öngörüyoruz. Gücü yeten bütün hemşerilerimizin bu bağışı yapmasını istiyoruz. Düzce Belediyesi olarak yeni sezonda yaklaşık 1,5 milyonluk bir katkı sunacağız. Düzcespor için sürekli gelir getirici projeler önümüzdeki yıllarda yapılacak” demişti.

Ancak, kampanyaya Düzceliler ilgi göstermedi ve kampanya fiyaskoyla sonuçlandı.

Taraftarlar, Başkan Özlü’nün devreye girmesini, Düzcespor’a gereken desteği vermesini istiyor. Özlü’nün seçim öncesinde Düzcespor’a sahip çıkacağına yönelik sözler verdiğini ifade eden taraftarlar, “Başkan takıma sahip çık. Spora ve kulüplere sahip çıkmak belediye başkanının görevidir. Faruk Başkanın devreye girmesini ve takımımızı sıkıntılardan kurtarmasını bekliyor ve istiyoruz” dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESNAF ODA BAŞKANLARINDAN FARUK ÖZLÜ'YE ZİYARET
ESNAF ODA BAŞKANLARINDAN FARUK ÖZLÜ'YE ZİYARET
CAN ÇEKİŞEN KÖPEK SAĞLIĞINA KAVUŞTU
CAN ÇEKİŞEN KÖPEK SAĞLIĞINA KAVUŞTU