• Reklam
ERTAN TAŞLI TİCARET BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

ERTAN TAŞLI TİCARET BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Telekonferans sistemi ile gerçekleşen toplantıya katıldı.

21 Mayıs 2020 - 19:42 - Güncelleme: 21 Mayıs 2020 - 19:50

Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Telekonferans sistemi ile gerçekleşen toplantıya katıldı. 

Toplantının açılışında konuşan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dönemini çok iyi yönettiğini belirterek tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı salgın sırasında esnafın toplumda ne kadar önemli ve kritik bir yer tuttuğunun bir kez daha görüldüğünü söyledi.


Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin küresel ekonomiyi olumsuz etkilediği bu dönemde esnafa verilen desteklerle alakalı görüşme sağlandı.

Koronavirüs sürecinden en fazla etkilenen kesimlerden birinin de esnaf işletmeleri olduğuna dikkati çekerek devlet olarak bunun etkilerini en aza indirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini bildiren Pekcan, Esnaf Kefalet Kooperatiflerinin öneminin biz kez daha bu süreçte ortaya çıktığını, Bakanlık olarak TESKOMB’A her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Teskomb Genel Başkanı Abdülkadir Akgül, “Bu dönemde tüm kooperatif yöneticilerimiz ve personelleri büyük bir risk altında özveri ile çalışarak esnafa hizmet etmiştir.Devletimizin desteğini esnafa ulaşmasını sağlamıştır.” dedi.
Toplantı sonunda, 5.Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı ‘da Bölge ve Kooperatifleriin taleplerini ileterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a , Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a ,TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül’e , bölgeye bağlı tüm Kooperatifler ve esnaf adına teşekkürlerini ve şükranlarını sundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA SON DURUM
KORONADA SON DURUM
KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK
KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK