Reklam
ERDOĞAN TÜGVA’NIN AÇILIŞINI YAPTI

ERDOĞAN TÜGVA'NIN AÇILIŞINI YAPTI

Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA açılışını yapmak üzere Düzce'ye geldi.

13 Haziran 2018 - 10:22 - Güncelleme: 13 Haziran 2018 - 10:31

Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan,  TÜGVA açılışını yapmak üzere Düzce'ye geldi. 

Türkiye Gençlik Vakfı Düzce Şubesinin açılışı yapıldı. Açılışa Vali Dr. Zülkif Dağlı, TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve davetliler katıldı. 


Programda konuşma yapan, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, 15 Temmuz gecesi milletin neyin ne olduğunu gördüğünü belirterek, “Gençler, önümüzde ki seçimleri tercihleri çok iyi görmeniz lazım. 15 Temmuz gecesi kimler meydandaydı, kimler sokaktaydı. Bu cesur milletin önünde durmak cesaretine, özgüvenine kimler sahipti kimler değildi, bunları çok iyi görmeniz lazım. O gece milletin yanında olamayanlar bugün ne yüzle gelip milletin dik duruşlu liderlerini karalama kampanyaları yürütmeye çalışıyorlar. O gece evlerde saklanıp televizyon izleyip milletinin yanına gelmeye tenezzül edemeyenler şimdi kalkıp kahramanlık türküsü söylemeye çalışıyorlar. Buna kim inanır? Bu millet kimlerin kahraman olduğunu, kimlerin yönetmeye muktedir olduğunu bu ülkeyi kimlerin daha ileri taşıyıp taşıyamayacağını çok iyi görüyorlar. Gençlerimizin bunu görmesi çok önemli. Çünkü gençler bakın okul zamanlarında biraz muhalif olmak, biraz ahkam kesmek çok havalı olur ama çoluk çocuğa karışınca evinizi kurma gereği olunca, meslek sahibi olma zamanı gelince, kariyerinizi planlamaya başladığınız zaman işte o zaman kim yönetime muktedirse, kim bu ülkeyi yönetir, koalisyonları, bunları çok iyi görmeniz lazım” dedi. 

"TÜGVA’nın Düzce temsilciliği gençlerimize bu ruhu bu vizyonu vermek adına, milletimiz için, Dünya’da ki bütün Müslümanlar için Dünya’da ki bütün mazlum milletler için inşallah hayırlı bir adım olur. Hiçbir zaman ben ne yapabilirim, buradan ne olur demeyeceğiz” şeklinde konuştu. 
Konuşmaların ardından TÜGVA Düzce şubesinin açılış kurdelesi kesildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON