Reklam
ERDOĞAN BIYIK’IN FARKI İŞTE BU

ERDOĞAN BIYIK’IN FARKI İŞTE BU

MHP Düzce adayı Erdoğan Bıyık, özellikle Düzcesporlu taraftarların büyük desteğini aldı.

02 Şubat 2019 - 15:37

MHP Düzce adayı Erdoğan Bıyık, özellikle Düzcesporlu taraftarların büyük desteğini aldı. Kırmızı lacivertli kaşkol ve bere ile taraftarlar arasında maç izleyen Bıyık’a büyük sevgi gösterisi yapıldı. Seçmenlere tepeden bakmayan, samimiyetle yaklaşım sergileyen Bıyık, bugüne katar yaklaşık 20 bin seçmenin elini sıkarak adeta rekor kırdı.

MHP Düzce Belediye Başkan adayı Erdoğan Bıyık, sıra dışı bir aday profili sergiliyor.

Günde yaklaşık 18 saat seçim çalışması yapan Bıyık, Düzce’de sıkılmadık el bırakmıyor. Bugüne kadar yaklaşık 20 bin seçmenin elini sıkan Bıyık’ın performansı dikkat çekiyor. Kapı kapı gezen Bıyık’a en büyük destek teşkilat üyelerinin yanı sıra eşi Filiz hanımdan geliyor.

Bıyık’a her yaştan seçmen ilgi gösterirken, özellikle genç seçmenlerin ilgisinin yoğun olduğu gözleniyor. Düzcespor maçını tribünden taraftarlarla birlikte izleyen Bıyık’a büyük tezahürat yapıldı. Kırmızı lacivertli bere ve kaşkolla tribünde maçı izleyen Bıyık, taraftarlarla birlikte tezahürat yaptı. Taraftarlar, bozkrut işareti yaparak Bıyık’a destek olduklarını gösterdiler.

Erdoğan Bayık’ın samimi, içten ve sıcak yaklaşımı, vatandaşlar tarafından olumlu karşılanıyor.  Sıkılmadık el bırakmayan, insanlarla sıcak ve samimi iletişim kuran Bıyık, bu özelliği ile fark yaratmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
53 KÖY SELDEN ETKİLENDİ
53 KÖY SELDEN ETKİLENDİ
AKÇAKOCA, CUMAYERİ VE GÖLYAKA'YI SEL VURDU
AKÇAKOCA, CUMAYERİ VE GÖLYAKA'YI SEL VURDU