Reklam
 • Reklam
ERCAN HOCA, OLMADI, OTUR YERİNE!

ERCAN HOCA, OLMADI, OTUR YERİNE!

İYİ Parti lideri Meral Akşener’i Düzce ziyaretinde, tahminlerin aksine az sayıda bir kalabalık karşıladı. Beklenen kalabalığın toplanmamasından İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu sorumlu tutuldu.

27 Ocak 2018 - 16:44 - Güncelleme: 28 Ocak 2018 - 16:08

İYİ Parti lideri Meral Akşener’i Düzce ziyaretinde, tahminlerin aksine az sayıda bir kalabalık karşıladı. Beklenen kalabalığın toplanmamasından İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu sorumlu tutuldu.

İyi Parti Düzce il merkezinin açılışı yapıldı. Açılışa genel başkan Meral Akşener’in yanısıra genel merkez yetkilileri katıldı.

Meral Akşener’in Düzce ziyaretinde İYİ Parti’ye gönül verenler, az da olsa hayal kırıklığı yaşadı. İlk kez Düzce’ye gelen Akşener’i en az 4-5 bin kişilik bir topluluğun karşılaması bekleniyordu. Ancak il binasının bulunduğu caddede, kent dışından gelenlerle birlikte ancak 600-700  kişi toplanabildi. Kalabalığın yarıya yakını kadın ve çocuklardan oluştu.

Parti binasının kent merkezinin dışında bir mahallede açılması, halktan uzaklaşmaya ve kopukluğa yol açtı. Bu nedenle Akşener’in ziyaretine beklenen ilgi gösterilmedi.

Meral Akşener’in ilk Düzce ziyaretinde beklenenin altında bir kalabalık olması doğal olarak eleştiri oklarının il başkanı Ercan Katırcıoğlu’na yönelmesine neden oldu.

Katırcıoğlu’nun ilk sınavından geçer not almadığı gözlenirken, “Ercan hoca uzun yıllar öğrencilerine notlar verdi, ama siyasette il başkanı olarak ilk sınavdan çaktı” yorumları gündeme geldi.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Alaettin
  11 ay önce
  Yönetim Kurulu üyesi Dursun Can o kalabalığa kaç kişi katmıştır? Merak ediyorum?
 • Cemil
  11 ay önce
  Abi ,"Kalabalığın yarıya yakını kadın ve çocuklardan oluştu." cümlesi düşüncesiz ve atmasyon, neden dersen bu ülkede kadınlar nüfusun R'sini oluşturuyor.ve onlar oy kullanabiliyor.bizim açımızdan onur verici ve doğru yolda olduğumuzu gösterir.Çocuklar kısmına gelince Allah aşkına o soğukta kim getirir çocuğunu oraya,bir tane foto göstersene.Anlaşılan birilerinini mutlu edebilmek adına masabaşı haber yapmaşsın. canın sağolsun.
 • Düzceli laz
  11 ay önce
  Havanın soğukluğu,hafta içi oluşu,kişiler üstindeki baskıya rağmen güzel bir gündü. Oradaydım meral hanimin sicakligi herşeye değerdi. Yönetimdeki arkadaşların mücadelesi ve hırsı bu yazıyı yazan arkadaşı da etkilemiş ki, bütün detayları yazmış. Bence sayın armutçu kent merkezinden uzak olan il binasına gidip, ordaki yönetimin çayını içmeniz gerek. Ama mutlaka gidin sizi takip edeceğim.
 • Güneş balçıkla sıvanmaz
  11 ay önce
  Eee hayat, senin de bir şeyler yazman gerekiyor,yaklaşan tehlikeyi görmezden gelerek,tehlikeyi daha da büyüttüğünün farkında değilsin tabii ki! Ama normal bir insan bulunduğu yerde torpil ile yetersizliğine rağmen bulunursa, yazdığı yazı ancak bu kadar kötü niyetli,gerçek Dışı ve bir yerlere hizmet amaçlı olur... aslında okuyarak bende itibar eklemek isterdim ama tamamen tesadüf oldu... kal sağlıcakla ki.. vasıfsızlığınız ve sığ düşünceniz devam etsin..
 • Mehmet Selim
  11 ay önce
  Kimseyi para karşılığında taşımadılar. Köfte ekmek dağıtmadılar. Öğrenci ve memurlara katılın talimatı gitmedi. Bu soğukta hafta içinde gayet güzel bir açılış oldu. Siz TARAFSIZ olarak çatlamaya devam edin..İYİ PARTİ İKTİDARI ÇOK YAKIN.
 • Ramazan
  11 ay önce
  Bence bize yeterli bir kalabalıktı allah razı olsun gelenlerden
 • Akp MHP ittifakı
  11 ay önce
  Beter olsun MHP ihanet etti ikiside zel olsunlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP’NİN ADAYLARI  GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
MHP’NİN ADAYLARI  GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU
AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU