Reklam
 • Reklam
EN GÜÇLÜ ADAY ENDER ÇAKAR

EN GÜÇLÜ ADAY ENDER ÇAKAR

İYİ Parti Düzce'de il başkanlığı için anket düzenledi.

08 Kasım 2017 - 16:16 - Güncelleme: 08 Kasım 2017 - 16:26

Türkiye İyi Olacak" sloganı ile yola çıkan İyi Parti'nin Düzce kurucu il Başkanının kimin olacağı merakla beklenirken, kulislerde en güçlü ismin Düzce’de tanınan ve sevilen iş adamı Ender Çakar olduğu konuşuluyor. 

İyi Parti yapılanma sürecini tamamlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de büyük etki yaratan İyi Parti’nin Düzce İl Başkanının kim olacağı yönünde kulisler boş durmuyor. Düzce kamuoyunda neredeyse ismi İyi Parti’yle özdeşleşen Ender Çakar’ın il başkanı olacağı konuşulmaya başlandı.

Düzce’de sevilen bir isim olan Çakar’ın, İyi Parti il başkanlığını en iyi yapacak isim olduğu dillendirilirken, MHP’den ihraç sürecinde bile İyi Parti Kurucusu Meral Akşener’e desteğini açık açık belli eden Çakar’ın, diğer bazı adaylar gibi sonucu görüp hareket etmediği için de bu görevi layıkıyla yerine getirecek isim olarak değerlendiriliyor. 

ANKET 

İl Başkanının kim olacağına yönelik Genel Merkez 9 isim üzerinde çalışma yapıyor. 

Şimdiye kadar Ender Çakar, Adem Dursun, Kenan Ilgaz, Oğuz Özyiğit, Ercan Katırcıoğlu gibi isimler Kurucu İl Başkanlığı için adı geçenler arasında. Ancak Tüzük gereği Ercan Katırcıoğlu’nun MHP Belediye Meclis üyesi olması dolayısıyla şansının olmadığı görülüyor. 

Genel merkez tarafından yapılan telefon anketinde İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı için aralarında bu isimlerin de bulunduğu 9 isim de vatandaşa soruluyor. Ancak adaylar arasında yer alan Emekli öğretmen olduğunu öğrendiğimiz Adem Dursun isminin Düzce Belediye Başkanı Dursan Ay’ı çağrıştırması nedeniyle anket sonuçlarında bir karışıklığa neden olduğu söyleniyor.  İYİ parti İl başkanlığı görevi için adı geçen 9 adayın arasında Düzcelilerin çok yakından tanıdığı birkaç isimin olduğu ancak Adem Dursun’un Düzceliler tarafından çok tanınmadığı, sadece isminin Belediye Başkanı Dursun Ay ismine yakın olması nedeniyle tanıdık geldiği anlaşıldı. 
İYİ Parti Kurucu İl Başkanlığı görevinin yakın zamanda belirlenerek kamuoyuna tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • ONUNCU KÖY
  11 ay önce
  dokuz partiden kovuldu.bu onuncu olur.o kadar
 • laz Hüseyin alemdar
  1 yıl önce
  Düzcede bir şeyler yapmak istiyorlarsa değişik strateji denenmesi gerekir derim
 • okan
  1 yıl önce
  Ercan hocadan başkası yalan.
 • bilal
  1 yıl önce
  ender kardeşimize yakışır toparlayıcı olur her kesimden oy getirir büyük katkısı olur inşqallah genel merkez atar ender beyi
 • wampir
  1 yıl önce
  kime sorduysam bu arkadaşın bastığı yerde ot bitmez diyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN SOKAKLARDA
BAŞKAN SOKAKLARDA
YIĞILCA'DA MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİKLERİ
YIĞILCA'DA MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİKLERİ