Reklam
EĞİTİM BURUK BAŞLADI

EĞİTİM BURUK BAŞLADI

Düzce'de yeni eğitim yılı buruk başladı.

09 Eylül 2019 - 13:15

Düzce’de geçtiğmiiz temmuz ayında Musababa köyünde yaşanan sel felaketinde anneleri Nilgün Kaplan ile birlikte sel sularına kapılarak hayatlarını kaybeden 7 yaşındaki ikizler Sanem ve Sinem ile ablaları 9 yaşındaki Funda Kaplan, eğitim gördükleri okulda anıldı.

Avni Akyol İlkokulu bahçesinde bir tören yapılarak, selde hayatlarını maybeden öğrenciler anıldı. Daha sonra çocukların okuduğu sınıflardaki sıralara çiçek bırakıldı.

Selde hayatını kaybeden İlayda Sinem ve Sanem ve anneleri Nİlgin Kapla, geçen yıl okul kapanışında sınıf öğretmeni Elif Korkmaz Baytekin'le hatıra fotoğrafı çektirmişlerdi.

Öğretmen Baytekin, sosyal medya paylaşımında, "Yaşanan sel felaketinde iki güzel kızımı (öğrencimi), ablalarını ve fedakar, iyi yürekli anneleri Nilgün hanımı kaybettik. Benim iki güzel meleğim zeka küpüydüler, gelecekte çok başarıları olacaktı,o kadar güzel hayalleri vardı ki hiçbirini yapamadan daha dünyaya doyamadan küçücük yürekleriyle bu acı felaketi yaşadılar.Güzel çocuklarım yüreklerimizi yakıp gittiler. Hissettiğim, yaşadığım bu acının tarifi yok.Çocuklarım melek oldular tek tesellim bu..Rabbim mekanlarını cennet eylesin,ikizlerden diğeri Sinemimin de biran önce bulunması için yardım etsin.Arkadaşlarınızla birlikte sizleri çok özleyeceğiz ve asla unutmayacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
KORONA VİRÜSÜ ŞÜPHELİ YOLCULAR TÜRKİYE'YE İNDİ
FUTBOLDA ŞAMPİYON MUSTAFA KEMAL
FUTBOLDA ŞAMPİYON MUSTAFA KEMAL