Reklam
 • Reklam
DÜZCESPOR’U UNUTTULAR!

DÜZCESPOR'U UNUTTULAR!

3. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluk yarışında iddialı olan Düzcespor’da Kulüp Başkanı Cihat Algün verilen destek sözlerine rağmen yalnız bırakıldı

25 Kasım 2017 - 17:37 - Güncelleme: 26 Kasım 2017 - 16:49

3. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluk yarışında iddialı olan Düzcespor’da Kulüp Başkanı Cihat Algün verilen destek sözlerine rağmen yalnız bırakıldı.

3. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor’a siyasetçiler ve yerel yöneticiler destek vermiyor. Bu durum, yöneticilerin ve futbolcuların şevkini kırarken, taraftarların da tepkisine yol açıyor.

Düzcespor Başkanı Cihat Algün, geçmiş dönemden kalan borçlar dahil olmak üzere bugüne kadar yaklaşık 3,5 milyon lira harcama yaptı. Devre arasında takviye transferler ve sezon sonuna kadar tahmini harcamalarla birlikte Başkan Algün’ün cebinden yaklaşık 5 milyon lira çıkması bekleniyor.

Bu süreçte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Vali Zülkif Dağlı, Belediye Başkanı Dursun Ay, kırmızı lacivertli takıma beklenen desteği vermedi. Siyasetçilerin ve yerel yöneticilerin kulübe destek vermemesi, tüm maddi yükün Cihat Algün’ün sırtına yüklenmesine yol açtı.

Düzcespor’a bekledikleri desteğin verilmediğini ifade eden Algün, “Bu kulüp benim şahsi kuruluşum değil, tüm Düzce’nin sahip çıkması ve destek olması gereken bir spor kuruluşudur. Şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Siyasetçiler ve yerel yöneticiler başta olmak üzere, bölgedeki sanayiciler dahil herkesin destek olmasını istiyoruz” dedi.

Şampiyonluk başarısının birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi ve kulübe maddi destek verilmesiyle mümkün olabileceğini ifade eden Başkan Algün, “Düzcespor şampiyon olup 2’nci lige yükseldiğinde, Düzce ekonomik ve sosyal anlamda her yönden canlılık kazanacaktır. Düzce’nin turizm tanıtımı olacaktır. Bu yüzden kulübe destek çağrımı tekrar ediyorum” dedi.

 

 

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Akif
  11 ay önce
  Mustafa bey!cihat beyle karşılaşınca sorarmısınız!allı pullu,çiçekli böcekli gömlekleri nerden buluyormuş?bizde oradan alalım:)
 • Cc
  11 ay önce
  ben sana söyleyeyim akifcim istinye parkın en üst katına çık...içeri girme cesaretin varsa alırsın...sen ne demek istiyorsun onu söle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN SOKAKLARDA
BAŞKAN SOKAKLARDA
YIĞILCA'DA MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİKLERİ
YIĞILCA'DA MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİKLERİ