Reklam
DÜZCESPOR’DA ÖNEMLİ ADIMLAR ATILIYOR
Reklam

DÜZCESPOR'DA ÖNEMLİ ADIMLAR ATILIYOR

Düzcespor Yönetim Kurulu, futbolcular ve il protokolü düzenlenen destek yemeğinde bir araya geldi.

25 Aralık 2019 - 13:23 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 09:22

Kasım ayı başında Düzcespor Başkanlığı görevini devrelan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri protokol üyeleri ile biraraya geldi.

ELİMİZDEN GELEN TÜM ÇABAYI SARF EDİYORUZ

Yeni yönetim tarafından protokol üyelerine verilen yemeğin ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu Düzcespor’u layık olduğu yere taşıyacağız” diyerek; “Davetimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz kasım ayından bu yana bu güne buluşmak nasip oldu. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Bizi gönülden destekleyin, özellikle maçlarda yalnız bırakmayın. Bir bütün olarak Düzcespor’u layık olduğu yere taşıyacağız, kimsenin şüphesi olmasın.. Bize verdiği her türlü destekten dolayı Bakanımız Faruk Özlü’ye teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“DÜZCELİLERİN DÜZCESPOR’A DESTEĞİ BİRAZ ZAYIF”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü göreve geldiğinde Düzcespor’a 1 buçuk milyon TL sözü olduğunu, bu sözünün arkasında olduğunu söyleyerek şöyle devam etti; “Aslında esas destek Düzce’de yaşayanların desteklemesi lazım. Sadece bizim desteğimiz ile bu iş olmaz. Bu akşam yapılan toplantıyı önemsiyorum. Birlik olursak beraber olursak Düzcespor’un maçları kazanması şampiyon olması mümkün. Düzcelilerin Düzcespor’a desteği biraz zayıf. Bu sezonda 1 buçuk milyon TL destek olacağımızı söylemiştim. Sezon başında verdiğim sözün arkasındayım. Kaynakları günü geldiğinde temin edip verdiğimiz sözün tamamını yerine getireceğim” dedi.

ÜNİVERSİTENİN KAPILARI DÜZCESPOR’A SONUNA KADAR AÇIK

Kendisi de bir Düzceli olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan çakar; “Takım kaptanımız üniversitemiz mezunu çok mutlu oldum. Ben bir Düzceli olarak bir Düzcesporluyum, aynı zamanda Fenerbahçeliyim. Gönlüm ruhum Düzcespor’un yanında. Ben uzaktan uzağa da olsa gelemediğim dönemlerde maçları takip etmeye çalışıyorum. Sayın Kapoğlu başkanımızın liderliğinde oluşan yeni yönetim bizlere umut verdi. Umut olmadan başarı elde edilmiyor. Futbol pahalı bir spor, eğer şehrimizin adını tüm müsabakalarda duyurmak istiyorsak hepimiz üzerine düşeni yapmaya hazır olmalıyız. Geçtiğimiz dönemde de bunları yaptık. Tüm salonlarımız spor alanlarımız takımımızın kullanımına açık” dedi.

KAYNAŞLILAR OLARAK DESTEK VERECEĞİZ

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin Hedefi yüksek tutmanın öneminden bahsederek, “Her zaman Düzceli olmaktan onur duydum gurur duydum. Düzcespor’un yıllardır 3. Ligde kalması beni yaralıyor. Güçlü bir yönetim var. İnşallah Bu Yönetim Düzcespor’u şampiyonluğa taşıyacaktır. Ben yıllardır spor yaptım. Kaynaşlı belediyespor’un fahri başkanıyım. Futboldan iyi anladığımız için gerçekten artı veriyor. Bizim önceliğimiz Düzcespor’dur. Futbol ilin tanıtılmasında büyük bir etkin. Bu iş para olmadan yürümez. Kasanın dolu olması lazım. Belediye başkanlarının milletvekillerinin destek olması lazım. Düzcespor’a yardımcı olduk, gücümüz yettiğince bundan sonra da Kaynaşlı Belediyesi ve Kaynaşlılılar olarak desteğimiz sürecek. Düzce’nin üst liglerde olması bizim yararımıza. Düzcespor’u kısa zaman içinde süper ligde görmek istiyorum. Hedefimiz Süper lig olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Yönetim, Protokol üyeleri ve futbolcular bir araya gelerek toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
20 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GETİRİLDİ
20 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GETİRİLDİ
KORONAVİRÜSTE CAN KAYBI 425 OLDU
KORONAVİRÜSTE CAN KAYBI 425 OLDU