Reklam
DÜZCESPOR’A DESTEK GECESİ

DÜZCESPOR'A DESTEK GECESİ

Koca Çınar Yaşasın’ destek kampanyası Düzce Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda yapıldı. 2019-2020 Sezonunda Düzcespor’un girdiği dar boğazdan çıkması için yapılan yardım kampanyasına katılan Düzcespor sevenleri Düzcespor 301 Bin TL destek sağlandı.

26 Ağustos 2019 - 16:04 - Güncelleme: 27 Ağustos 2019 - 12:04

Koca Çınar Yaşasın’ destek kampanyası Düzce Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda yapıldı. 2019-2020 Sezonunda Düzcespor’un girdiği dar boğazdan çıkması için yapılan yardım kampanyasına katılan Düzcespor sevenleri Düzcespor 301 Bin TL destek sağlandı.

‘Koca Çınara Destek Ol’ Düzcespor yaşasın kampanyasının açılış konuşmasını yapan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, “Düzcespor’un seçilen Yönetim kurulu Başkanının ve  Yönetim Kurulu üyelerinin istifalarının ardından kalan Yönetici Abilerim ile birlikte Düzcespor’a Başkan arayışlarımız başladı. Birçok iş adamı ile görüşmeler yaptık fakat hiçbiri olumlu olmadı. En büyük engelimiz Federasyona olan borçlardı. Yani transfer yapmak için transfer tahtasını açmamız gerekiyordu. Bizimde maddi desteğe ihtiyacımız vardı ve destek kampanyası yapmayı kararlaştırdık.”

301 BİN LİRA TOPLANDI

"Yaptığımız ‘Koca Çınara Destek Ol’ kampanyasından Düzcespor’a 301 TL destek geldi. Bizde bu miktarın artacağını umuyoruz. Şayet bunlar olmaz ise bile Düzcespor Pazar günü yeni sezonun ilk santrasını yapacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

SPORDA ŞİDDET YASASI

‘Koca Çınara Destek Ol’ kampanyası için Düzcespor sevgisi ile salona gelen Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz yaptığı konuşmada, “Bende sporun içinden gelen biriyim. Takımların ne zorluklar ile mücadele ettiğini iyi biliyorum. Bende Türkiye Futbol Federasyonu’nda Gözlemcilik yapıyorum. Çeşitli illerde ayni olaylara tanık oluyorum. Düzceli sporseverlerden bu sezon çok daha iyi destek bekliyoruz. Hiçbir zaman şiddete başvurmadan takımı desteklesinler çünkü sporda şiddet yasası çıktı. Çok ağır yaptırımları var. Ben Düzcespor’a yeni sezonda başarılar diliyorum.” dedi.

“KADINLAR MAÇLARA KATILAMIYOR”

Düzcespor’un gecesine katılan İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, “Düzcespor hepimizin bizler bayanlar olarak Düzcespor’un maçlarına gelemiyoruz çünkü çok küfürler ve kötü sözler söyleniyor. Bunların olmaması gerekiyor. Düzcespor’a şahsım olarak 5 Bin TL yardım ediyorum. Meclis üyesi arkadaşlarım ile bu konuda görüşerek bu desteği arttıracağımı taahhüt ediyorum.” dedi.

TARAFTARA KOMBİNE SÖZÜ

Düzcespor’un ‘Koca Çınar Yaşasın’ Kampanyasına katılan Düzce İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “Düzcespor’a destek amacı ile davet edildim. Bu organizasyonu yapanları tebrik ediyorum. Düzcespor hepimizin herkes destek olmalı. Ben de Düzcespor’a destek amacı ile taraftarlara verilmek kaydı ile Kombine bilet alacağım ve taraftarlara dağıtacağım.” dedi.

“MUHTARLAR BİR MAAŞINI VERECEK”

Kampanyaya katılan Düzce Muhtarlar Derneği Başkanı Mansur Bilgin, “Düzcespor yaşasın kampanyasına destek için buradayım. Bende uzun yıllardır mahallemin takımı olan Hamidiyerspor takımının Yönetim Kurulu başkanlığını yapıyorum. Şartların zor olduğunu da çok iyi biliyorum. Hamidiyespor takımı Türk Futboluna çok büyük değerler kazandırdı. Fenerbahçe Eski Yönetim Kurulu başkanı da Hamidiyespor forması giydi. Bu değerleri unutmadı unutmayacağız. Bende Düzce Muhtarlar Derneği başkanı olarak bir maaşımı Düzcespor’a bağışlıyorum dernek başkanı olarak tüm muhtarları bu konuda örgütleyeceğim.” dedi.

DÜZCESPOR’U SEVENLER SALONDAYDI

“Koca Çınara Sahip Çık” kampanyası nedeni ile salona gelen Düzcespor’un 12. Adamı Kırmızı Şimşeklerde takıma destek sözü verdiler. Geceye tüm basın mensupları tam destek verdi. Toplanan miktar bir nebzede olsa yaraya merhem oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAŞIKOĞLU “KRAL ÇIPLAK” DEDİ
KAŞIKOĞLU “KRAL ÇIPLAK” DEDİ
POLİS ZEHİR TACİRLERİNİN BELİNİ KIRDI
POLİS ZEHİR TACİRLERİNİN BELİNİ KIRDI