Reklam
DÜZCE UĞUR FEN VE ANADOLU LİSESİ AÇILDI

DÜZCE UĞUR FEN VE ANADOLU LİSESİ AÇILDI

Düzce Uğur Okulları Düzce Fen ve Anadolu Lisesi binası düzenlenen törenle açıldı.

05 Eylül 2019 - 14:07

Eğitim alanında önemli yatırım ve çalışmalara imza atan Uğur Okulları Düzce Fen ve Anadolu Lisesi açıldı. Körpeçler Mahallesinde  kurulan Uğur Okullar Düzce Kampüsü açılışına Düzce Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, davetliler ve veliler katıldı.

Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi’nin 25 Milyon Türk Lirası değerinde yatırım bedeli olduğuna değinen Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu “Başarı geleneğimizi devam ettirdiğimiz okullarımıza bir yenisi daha eklemenin, Fen ve Anadolu Lisemizi Düzce ilimize kazandırmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Sıfırdan inşa edilen 21 derslikli okulumuz4 bin metrekaresi kapalı, 3 bin metrekare açık alanda güçlü akademik kadromuzla öğrencilerimize mükemmel bir eğitim hizmeti sunacağız” dedi.

Kulaberoğlu, 504 öğrenci kapasiteli yeni kampüste STEM, Robotik, Bilişim, Fizik, Kimya, Biyoloji Laboratuvarlarının yanı sıra Güzel Sanatlar ve Müzik Laboratuvarları, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, kütüphane, 120 kişilik konferans salonu açık ve kapalı spor alanları gibi birçok fiziksel olanakların olduğunu da sözlerine ekledi. 

Uğur Okullar Düzce Kampüsü Kurucu Müdürü Gökhan Sarıgül ise kampüsün ilerleyen günlerde daha da büyüyeceğini ifade ederek “Böyle bir yapıyı Düzce’mize kazandırmakta bize yardımcı olan çözüm ortaklarımıza, KOÇ inşaat, Vakıfbank, İş Bankası, Ziraat Bankası gibi bize bu süreçte desteği olan herkese gerçekten çok teşekkür ederiz. İnşallah önümüzde ki günlerde kampüsümüzü daha büyüterek Düzce’mize daha fazla işler yapacağız” dedi. 

Konuşmaların ardından Uğur Okulları öğrencileri tarafından mini konser verildi. Konserin ardından protokol üyeleri dualarla okulun açılışını gerçekleştirerek, sınıfları gezdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇAKIR VE KEŞİR’İN KARNESİ KIRIK, YILMAZ’IN ORTA
ÇAKIR VE KEŞİR’İN KARNESİ KIRIK, YILMAZ’IN ORTA
ÖZLÜ’DEN MHP’YE ZİYARET
ÖZLÜ’DEN MHP’YE ZİYARET