Reklam
 • Reklam
DÜZCE KASRI’NA YENİ PROJE
Reklam

DÜZCE KASRI'NA YENİ PROJE

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Kasrı’nda yürütülen yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

26 Mart 2020 - 12:32

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde işletme hakkı belediye şirketi Beltur A.Ş.’ye devredilen Bahçeşehir bölgesinde yer alan Düzce Kasrı’nda başlayan yenileme çalışmalarını bizzat kendisi takip ediyor.

Sosyal tesis için son hazırlıkları inceleyen Özlü, “Düzce Kasrı’nda devam eden tadilat çalışmalarını yerinde inceledim. Çevre düzenlemesi şuan da devam etmekte ve bina içerisindeki tadilatları da en kısa süre de tamamlayacağız. Düzce manzaralı sosyal tesisimizde nişan, kına, düğün organizasyonları yapılabilecek. Tesisimizin yemek menüsü Düzce’ye özgü yöresel lezzetlerinden oluşacak. Burası “Düzce Mutfak Sanatları Merkezi” haline gelecek. Menüsünde 81 çeşit Düzce yemeği olacak. Ayrıca çocuk oyun alanları da olacak. Hem Düzcelilerimizin hem de dışarıdan gelen misafirlerimiz için keyifle vakit geçirebilecekleri, temiz havası, eşsiz doğa manzarası ile 7 den 77 ye herkesin tercih edebileceği Düzce’nin prestijine yakışır bir mekan haline gelecek. Sosyal tesisimizi yaz aylarına kadar bitirmeyi planlıyoruz.  Düzcemize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • tan su
  1 ay önce
  yapıldığı ilk günden beri neye kullanılacağı belli olmayan bina
 • Vatandas
  1 ay önce
  Duzcede yollar bozuk asfal yapin yol cizgisi yok
 • Akif
  1 ay önce
  Plaka 01 Adana olsaydı yandıydık tek çeşit yemek olacaktı:)
 • Ali Berat
  1 ay önce
  Temiz hava mı? Divapan'ın yanında mı? Bence oraya talaşlı üretim tesisi kurulmalı, havadan talaş elde edip çeşitli el sanatları, heykel vs yapılabilir.
 • EŞREF ŞAHİN
  1 ay önce
  İYİ GÜZEL DE O YAN TARAFTA UCUBE GİBİ GÖRÜNEN ANTENLER NE OLACAK ACABA, BİR ZAMANLAR (7-8 YIL KADAR ÖNCEYDİ GALİBA) ORAYA YAKIŞMIYOR DİYE KALDIRMASI İÇİN MECLİS KARARI ALINMIŞTI, YENİDEN GÜNDEME ALIRSANIZ DÜZCE KASRI BELKİ BİR İŞE YARAR.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ