Reklam
DÜZCE HİZMET BEKLİYOR
Reklam

DÜZCE HİZMET BEKLİYOR

Düzce Belediyesi, 2019’u tamir ve yama yaparak geçirdi. Belediye, ciddi ve somut hiçbir icraat başlatamadı. Yeni yılla birlikte artık halkın beklentilerini karşılayacak icraatlara başlanması bekleniyor.

04 Ocak 2020 - 17:26 - Güncelleme: 05 Ocak 2020 - 16:49

Düzce Belediyesi, 2019 yılını adeta boş geçirdi.

Belediye Başkanı Faruk Özlü, seçimin hemen ardından borç yükünü gerekçe göstererek dişe dokunur icraat yapmayacağını, 2019’ı tamir, bakım, onarım ve yama gibi rutin işlerle tamamlayacağını açıklamıştı.

Nitekim, Özlü’nün her fırsatta söylediği gibi belediye, 2019’u rutin işlerle bitirdi.

Rutin işler arasında parkların bakımı, çöplerin toplanması, bozulan yollara yama yapılması, kaldırım onarımları gibi işler yer aldı.

Avni Akyol ve İnönü parklarının yıkılmasının ardından geçen sürede bu alanlarda kağıt üzerindeki proje dışında hiçbir çalışma yapılmadı.

 

HALK HİZMET BEKLİYOR

Düzce halkı, belediye yönetiminin artık laf üretmek yerine somut ve ciddi icraatlara başlamasını bekliyor.

Yeni yılda vatandaşın talep ve beklentilerini karşılayacak, hayatı kolaylaştıracak, kenti geliştirecek projelere başlanması bekleniyor.

Yıkılan parkların yerine bir an önce Millet Bahçesi, eski sanayinin kaldırılması, söz verilen 15 bin kişilik stadın yapımına başlanması, Asar deresinin rehabilitasyonu, bisiklet yollarının uzatılması, bozulan mahalle yollarının asfaltlanması, altyapının iyileştirilmesi, ulaşımın kolaylaştırılması, yeşil alanların genişletilmesi gibi söz verilen icraatlara başlanması isteniyor.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İŞTE KORONALI HASTANIN AKCİĞERLERİ
İŞTE KORONALI HASTANIN AKCİĞERLERİ
KORONA VİRÜSÜN DÜŞMANI: SABUN, DETERJAN VE GÜNEŞ
KORONA VİRÜSÜN DÜŞMANI: SABUN, DETERJAN VE GÜNEŞ