DÜZCE DEVLET HASTANESİ’NDE CORONA DEPREMİ!

DÜZCE DEVLET HASTANESİ'NDE CORONA DEPREMİ!

Hastanede 3 enfeksiyon uzmanından biri istifa etti, diğeri emekliliğini istedi.

06 Ağustos 2020 - 16:23

Türkiye'de normalleşmenin ardından corona virüsü vakaları yeniden binli rakamların üzerine çıktı, ikinci dalga endişesi başladı. Durum böyle olunca virüsle mücadelenin kahramanları olarak gösterilen, hem fiziksel hem de psikolojik olarak ağır bir yük altında olan doktorlar, istifa etmeye başladı.

Sözcü'nün haberine göre, 3 enfeksiyon hastalıkları uzmanı bulunan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi istifa ve emeklilik dilekçeleriyle sarsıldı.

“HAKSIZLIK VE YORGUN DÜŞME” İDDİASI

Hastanede görevli Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Arif Doğan Habiloğlu, yönetime istifa dilekçesi vererek izne ayrıldı.

Doktorlardan Erhan Sert ise emekli olmak için dilekçe verdi.

İki doktorun da uğradıkları haksızlık ve virüsle mücadelede yorgun düşmeleri nedeniyle görevlerinden ayrılmak istediği ileri sürüldü.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Düzce sevdalısı
    1 ay önce
    3 uzman hakim sağlık müdürü Yasin Yılmaz ın eşi ama hastanede covit bulasır diye eşi olan sağlık müdürü çalıştırmadı diğer 2 hekim ise yapılan bu haksızlık karşısında biri istifa digeride emekli olmak için dilekçe vermiştir emeklilik dilekcesi veren hekim Sağlık müdürünün eşi doktor Zeynep hanımın pandemide calısmadığından dolayı yapılan haksızlıktan dolayı emeklilik dilekcesinde bunu bekirmiştir kamu oyuna duyurulur tabi sümen altı etmende müdür
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR 2'DE 2 YAPTI
DÜZCESPOR 2'DE 2 YAPTI
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TEKNOFEST'TE BİRİNCİ OLDU
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TEKNOFEST'TE BİRİNCİ OLDU