DÜZCE’DE VEFAT EDENLER

DÜZCE'DE VEFAT EDENLER

13 Şubat 2020 - 13:10

FİKRET ERDEM-DÜZCE

Merhum Arnavut Hüsetin BAYRAKTUTAR'ın Kızı, Emekli Öğretmen Merhum Mehmet ERDEM'in Eşi, Gönül,Nedim,Naim ve Emel BAYRAKTUTAR'ın Ablaları, Hikmet ve Nejdet ERDEM'in Anneleri FİKRET ERDEM  Vefat Etmiştir. Cenazesi 13/02/2020 Perşembe Günü Cedidiye Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Hacı Ahmetler Köyü Mezarlığına Defnedilecektir.

MUSTAFA ÇETİN-HAMİDİYE MAH

Merhum İbrahim ÇETİN'in Oğlu, Fatma ÇETİN'in Eşi, Şaban, Ömer ve Şükrü ÇETİN'in Kardeşleri,  Ümran ve Ümit ÇETİN'in Babaları MUSTAFA ÇETİN Vefat Etmiştir. Cenazesi 13/02/2020 Perşembe Günü Hamidiye Mahallesindeki Evinden Alınarak Ozanlar Köyü Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Ozanlar Köyü Mezarlığına Defnedilecektir.

HAMİDE TUNA-KOÇYAZI MAH.

Merhum Vural TUNA'nın Eşi, Naci,Berna ve Kıymet'in Anneleri, Volkan, Okan ve Hakan TUNA'nın Babaanneleri Ayhan ER'in Kayınvalidesi, Efrahim ve İbrahim EKER'in Teyzeleri  HAMİDE TUNA Vefat Etmiştir. Cenazesi 13/02/2020 Perşembe Günü Koçyazı Merkez Camiinde Kılınacak Öğlen Namazından Sonra Şehir Mezarlığına Defnedilecektir.

HANİFE MEMİŞOĞLU-ÇAKIRLAR MAH

Çakırlar mahallesinden Recep MEMİŞOĞLU'nun Eşi, Serkan, Erkan ve Elif  ERTÜRK'ün Anneleri HANİFE MEMİŞOĞLU  Vefat Etmiştir. Cenazesi 13/02/2020 Perşembe  Çakırlar Camiinde Kılınacak Öğlen Namazından Sonra Çakırlar Mahalle Mezarlığına Defnedilecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP, İYİ PARTİ'DEN ÖZÜR DİLEDİ
CHP, İYİ PARTİ'DEN ÖZÜR DİLEDİ
FINDIKTA YÜKSELİŞ BAŞLADI, BUGÜN 23 TL, HEDEF 30 TL
FINDIKTA YÜKSELİŞ BAŞLADI, BUGÜN 23 TL, HEDEF 30 TL