Reklam
DÜZCE AĞIZ VE DİŞ HASTANESİ’NE 6 YILDIZ!

DÜZCE AĞIZ VE DİŞ HASTANESİ'NE 6 YILDIZ!

Düzce Ağız ve Diş Hastanesi, uluslar arası kritere göre 6 yıldız aldı.

20 Ağustos 2019 - 16:52

Türkiye'deki sağlık kuruluşları, uluslararası kriterlere göre her yıl denetleniyor.

Bu denetimlerde sağlık tesislerine teknoloji ve diitalleşme üzerinden puan veriliyor.

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, yapılan denetimler sonucunda, uluslararası EMRAM değerlendirmesine göre 6'ncı basamağa yükseltildi. Türkiye'de ağız ve diş sağlığı hizmetinde 6'ncı basamakta sadece 2 merkez yer alıyor.

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 3 yıl süreyle 6'ncı basamakta yer alacak. 3 yıl sonunda yapılacak değerlendirme sonucunda kriterler uygun olursa son basamak olan 7'ye yükselecek.

EMRAM NEDİR?

EMRAM, hastanelerin dijital olma seviyeleri uluslararası düzeyde derecelendirilmektedir. Bu süreçte, sağlık kuruluşunun işleyişinde bilişim teknolojilerini kullanma seviyesi denetlenerek akredite edilir. Hastanelerin dijital süreçlerini değerlendirmek ve seviyelerini belirlemek için dünyaca kabul edilen akreditasyon ve standart modeli olan EMRAM'ı kullanılmaktadır. Bu model ile hastaneler 1 ile 7 arasında seviyelendirilerek dijital sürecini altıncı ve yedinci seviyeye kadar tamamlamış hastaneler belgelendirilmektedir. 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • düzceli
  3 ay önce
  Diş hastanesinden çok memnunum, diş doktorları çok iyi. Dr Burcu Kaya ve Dr Mehtap Kalaycı ya muayene olmuştum bunların şahsında tüm doktorlara teşekkür ederim
 • Hasan Kudal
  3 ay önce
  Tebrik ederim. Gurur duydum.. Güzel bir haber.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 BU NASIL BİR KAFA?
BU NASIL BİR KAFA?
BU BİR AĞAÇ KATLİAMIDIR!
BU BİR AĞAÇ KATLİAMIDIR!