Reklam
  • Reklam
DEVA PARTİSİ DÜZCE YÖNETİMİ KURULDU
Reklam

DEVA PARTİSİ DÜZCE YÖNETİMİ KURULDU

DEVA Partisi Düzce İl Başkanlığı, İl Kurucu Heyetini tanıtmak üzere basın toplantısı düzenlendi. 

29 Temmuz 2020 - 14:58

 

 

 Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Düzce İl ve Merkez İlçe teşkilatları kuruldu.

İl Başkanı Murat Caymaz, basın toplantısında partisinin il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyelerini tanıttı. 

Caymaz, "Genel Başkanımız sayın Ali Babacan önderliğinde Türkiye’de yeni bir siyasi parti kuruldu. Siyasete yeni bir ufuk, yeni bir seviye kazandırmak adına ve bugüne kadar yapılmış olan iyi çalışmaların üzerine daha iyilerini eklemek adına hep birlikte çalışacağız. Düzce teşkilatı olarak il ve merkez ilçe yönetimlerimizi kurduk. Ekibimizi oluştururken çok detaylı çalışmalar yaptık. Çok fazla talep vardı ve yaptığımız titiz çalışma neticesinde güzel bir yönetim ortaya çıkarttık” dedi.

Sosyal çalışmalara ağırlık vererek vatandaşlarla buluşacaklarını belirten İl Başkanı Caymaz, konuşmasına şöyle devam etti:

“Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın hepsi birbirinden donanımlı. Umarım yerelde Düzce, genelde de Türkiye için güzel çalışmalar yapmayı Allah bizlere nasip eder. Yeni kurulan bir partiyiz. İlk etapta programlamamızı yapacağız. Ardından sosyal çalışmalara ağırlık vereceğiz. Altyapı eksiklerini tamamladıktan sonra seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi hedefliyoruz. Halkımıza kendimizi en güzel şekilde ifade edeceğiz. Binamızın açılışının ardından sahaya ineceğiz. Atatürk bulvarında bir yer kiraladık. Tefrişat çalışmalarımız başladı. Ağustos ayı sonunda Genel Başkanımız Ali Babacan’ın da katılımı ile parti binamızın açılışını gerçekleştireceğiz.”

 

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

Caymaz, şunları söyledi:

“İlk aşamada il ve merkez ilçe yönetimlerimizi oluşturduk. İlçelerde çalışmalarımız devam ediyor. Çok acele etmeden doğru isimlerle yola devam etmek istiyoruz. İlçelerdeki planlamamızı en kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz.  Yeni bir siyasi oluşumuz ve kapımız herkese açık. Gelecekte söz sahibi olmak isteyen herkesi bünyemize bekliyoruz. Genel itibariyle yönetimde yer alan arkadaşlarımızın yüzde 80’i daha önce bir siyasi oluşumun içerisinde yer almamış insanlar. Web üzerinden genel merkeze müracaat eden birçok kişi var.”

İl Başkanı olma sürecinden kısaca bahseden Murat Caymaz, şunları söyledi:

“5 yıllık bir siyasi hayatım oldu. İyi işler yaptığımı düşünüyorum. Her zaman üretken olduk. Gerektiğinde kendi öz eleştirimizi de yaptık. Özellikle belediye yönetiminde ikna ettiğimiz ya da edemediğimiz hususlar oldu. Kısa vadede yeni bir siyasi oluşum planım yoktu. Genel Başkanımız sayın Ali Babacan ile bir toplantı gerçekleştirdik. Ben kendisinden son derece samimi bir yaklaşım gördüm. Benden ekibin içerisinde olmamı talep ettiler. Bende kurucu il başkanı olarak partide görev aldım. Genel Başkanımız Düzce ile sürekli temas halinde."

Parti bünyesinde kadın kollarının olmayacağını belirten İl Başkanı Caymaz, "Partimizde ayrıca bir kadın kolları bölümü yok. Kadınlar ve erkekler olarak hep birlikte çalışmalarımızı yürütmeyi planlıyoruz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
81 BİLETLE DESTEK OLDULAR
81 BİLETLE DESTEK OLDULAR
DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI TOPLANTISI YAPILDI
DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI TOPLANTISI YAPILDI