Reklam
  • Reklam
DAMLA KAYIP DEĞİLMİŞ
Reklam

DAMLA KAYIP DEĞİLMİŞ

Düzce'de aranan 17 yaşındaki Damla Horuz'un kayıp olmadığı sosyal medyadan paylaştığı videoda ortaya çıktı.

22 Temmuz 2020 - 13:31

Düzce'de aranan 17 yaşındaki Damla Horuz'un kayıp olmadığı sosyal medyadan paylaştığı videoda ortaya çıktı.

Genç kızın kaybolduğu haberi kısa sürede tüm sosyal medyaya yayılması üzerine sosyal medya hesabından iki video paylaşarak kendisinin iyi olduğunu ailesi ile yaşamak istemediğini söyleyen Damla’nın kayıp olmadığı ortaya çıktı.

Aranan Damla Paylaştığı ilk videosunda “Başkasının yaydığı sahte şeylere inanmayın. Ben gayet güvendeyim. Ben asla ailemle yaşamak istemiyorum çünkü bana çok şey yaşattılar. Bana psikolojik baskı yaptılar. Çok dayak yedim, jandarmaya gittim ifade verdim, ‘yurda gitmek istiyorum’ dedim. Beni göndermediler geldiler aldılar. Ben de korku ile gittim. Dayımlar beni dövdü, ben de kendimi kaçmak zorunda hissettim ve kaçtım. Arkadaşımın evindeyim, güvendeyim, lütfen sahte şeylere inanmayın” dedi.

Damla sosyal medyadan paylaştığı ikinci videosunda ise; “Ailemden korktuğum için jandarmada ailemle yüz yüze geldiğimde bir şey diyemedim, kabul etmek zorunda kaldım söylediklerini. Küçük olduğumdan dolayı beni hiç adam yerine koymadılar. İki kere gitmeme rağmen ‘birincisinde tamam affettik ikincisinde bari yurda yerleştirelim’ demediler. Ben şu an çok rahatım, çok güvendeyim, kaçırılma gibi bir durum da yok ben kendi isteğimle evden çıktım. Ailemin beni aradığını farkındayım ama ben onlara gitmek istemiyorum. Gerekirse bir yurda falan yerleşirim, ama ben onlara gitmek istemiyorum.” Dedi.

“PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK KÖTÜYÜM”

Damla paylaştığı videolara sonrası “Ben bütün herkesin kayboldu haberlerini kaldırmalarını istiyorum ben psikolojik olarak çok kötüyüm lütfen herkes kayboldu haberlerini kaldırsın rica ediyorum sizi haberdar etmeye devam edeceğim ve de aileme asla gitmek istemiyorum hepinizi seviyorum iyi geceler” notunu paylaştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
KESKİN ELİNİ GÜÇLENDİRDİ!
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
AK PARTİ KADIN KOLLARI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ