Reklam
  • Reklam
CUMAYERİ’NDE BİT PAZARI KURULDU
Reklam

CUMAYERİ'NDE BİT PAZARI KURULDU

İlk kez Cumayeri'nde kurulan Bit Pazarı büyük ilgi gördü.

04 Kasım 2019 - 17:16 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 17:19

İlk kez Cumayeri'nde kurulan Bit Pazarı büyük ilgi gördü.

Antika eşyalardan, ikinci el cep telefonlarına, Aksesuarlardan gramofona kadar yüzlerce çeşit ürün hem ucuza hem de pazarlık yapma imkanı ile ihtiyaç sapileri ila buluştu. Onlarca satıcının stant kurup ürünlerini pazarladığı bit pazarı her Pazar günü Cumayeri Kapalı pazaryerinde hizmete girmeye devam edecek.

Cumayeri’nde Pazar günü ilk kez  açılan Bit Pazarı tüm bölge halkının yüzünü güldürdü. Sudan ucuz fiyatlarla ufak tefek defolu ürünlerden, ikinci ele, kıyafetin, aksesuarın ve daha nice çeşitli ürünlerin satışı yapıldı. Pazar yalnızca Cumayeri halkı değil, yakın çevre illerdeki tüketicilerin de ilgi odağı oldu. 

Onlarca standın kurulduğu ve yüzlerce kişinin ziyaret ettiği pazarın organizasyon yetkilileri ilginin kendilerini de şaşırttığını söyleyerek; "Nostalji pazarına, eski tabir ile bit pazarına gösterilen büyük ilgi açıkçası bizleri de şaşırttı. Bölgemizde ilk kez kurulan pazara il ve ilçe dışından da ürün alıp satmak isteyen vatandaşlar da ilgi gösterdi. Bundan sonra her Pazar günü Cumayeri Kapalı pazaryerinde kurulacak olan nostalji pazarına herkesi bekliyoruz. Üstelik sadece ürün almak isteyenleri değil, evlerinde kullanmayan ikinci el ürünlerin de satılabileceği bir alan oluşturduk, geri dönüşüm günümüzde çok önemli. Vatandaşlar kullanmadıkları ürünleri çöpe veya mandal karşılığı eskiciye vermek yerine pazaryerinde tezgah açarak ev ekonomilerine de katkıda bulunma fırsatı veriyoruz" şeklinde konuştular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
SARIKAYA MAĞARASI ZİYARETÇİ BEKLİYOR
SARIKAYA MAĞARASI ZİYARETÇİ BEKLİYOR