Reklam
  • Reklam
CHP, İYİ PARTİ’DEN ÖZÜR DİLEDİ

CHP, İYİ PARTİ'DEN ÖZÜR DİLEDİ

CHP Düzce örgütü, Ekrem İmamoğlu'un ziyaretinden dışladığı İYİ Parti'den özür diledi.

18 Eylül 2020 - 16:48

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, önceki gün Melen barajınde incelemeler yapmış, devamında bölgedeki köyleri ziyaret ederek, vatandaşlarla görüşmüştü.

İmamoğlu'nun bölge programına İYİ Parti yetkilileri davet edilmedi. İP İl Başkanı Yunus Özay Er, bu tavrı eleştirerek, "Bir dahaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde sağ olur muyum siyasette olur muyum bilmiyorum. Ama seçim öncesinde de seçim gününde de İstanbul’da çalışmak yerine Düzce’de kalıp mangal yapmak daha mantıklı görünüyor. Saygının da vefanın da önemini bilen insanlarız biz çok şükür" sözleriyle CHP düzce teşkilatına göndermede bulundu.

Bu açıklamanın ardından CHP Düzce teşkilatı, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, şu ifadeleri kullandı:  

"17 Eylül 2020 Günü Melen Barajı inceleme gezisi dolayısıyla şehrimize gelen sayın Ekrem İmamoğlu’na yapmış olduğumuz ziyarete davet edilmedikleri için sistemlerini dile getiren İYİ Parti camiasına ve değerli başkanı Yunus Özay Er beye sistemlerinde haklı olduklarını bildirip bu yanlışlıktan dolayı yönetim kurulu olarak kendilerinden özür dileriz." denildi. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Asker 61
    1 ay önce
    Çok iyi yapmışlar düzce iyi parti il teşkilatı istanbulda sayın imamoğlu,'na ne verdiler istanbulda düzceliler dernek başkanı ile buluştular ak partiye çalıştılar başta iyi parti düzce il başkanı olmak üzere kimi kaldırıyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PUSULA'DAN TEŞEKKÜR
PUSULA'DAN TEŞEKKÜR
DÜZCE'DE HAVA KİRLİLİĞİ ARTIYOR
DÜZCE'DE HAVA KİRLİLİĞİ ARTIYOR