Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
CHP DAHA İDDİALI

CHP DAHA İDDİALI

Son seçimlerde CHP’ye çok ciddi katkı veren ve partinin oylarını yüzde 40 oranında artıran Zafer Teber’in tekrar aday gösterilmesi bekleniyor.

06 Mayıs 2018 - 15:22

 CHP, Düzce tarihinde belki de ilk kez milletvekili çıkarabilir. Millet İttifakı’nın alacağı oy oranı, 24 Haziran’da Düzce’de CHP’nin sürpriz yapmasına yol açabilir.

CHP, İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti, Cumhur İttifakı’na karşı “Millet İttifakı” kurdu. 4 parti aynı ittifak içinde seçimlere katılacak.

Millet İttifakında yer alan partilerde baraj sıkıntısı yaşanmayacak. Dolayısıyla bu ittifak Düzce’de  daha iddialı konumda seçimlere girecek.

2015’te yapılan iki seçimde CHP’den aday olan Zafer Teber, partisinin oylarını ciddi anlamda artırmış, CHP’yi Düzce’de ikinci parti konumuna getirmişti. Teber, belki milletvekili seçilemedi, ancak CHP’yi hem umutlandırdı, hem bu seçimler için iddialı parti durumuna soktu.

Teber, 24 Haziran seçimleri için tekrar aday adayı oldu. Muhtemelen Düzce’de birinci sıradan aday gösterilecek. Millet İttifakı sebebiyle CHP’nin son seçimden daha fazla oy toplaması ve Zafer Teber’in milletvekili seçilmesi ihtimal dahilinde.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • sosyal demokrat
    3 ay önce
    sosyal demokrat birisi olarak düzce de en az 1 muhalif vekilin olacak olması çok güzel ancak ve ancak zafer teber olarak bir vekil bile gönderecek olsa millet ittifakı, türkiye genelinde iktidar olacağı için her sey daha faklı gelişebilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ ARTIK O TELEFONU KULLANMAYACAK
AK PARTİ ARTIK O TELEFONU KULLANMAYACAK
BAĞDATLI ÇİFTE MAKAM ARACI GELİN ARABASI OLDU
BAĞDATLI ÇİFTE MAKAM ARACI GELİN ARABASI OLDU