Reklam
ÇAKIR VE KEŞİR’DEN YILMAZ’A FINDIK GOLÜ!

ÇAKIR VE KEŞİR'DEN YILMAZ'A FINDIK GOLÜ!

AK Partili Karadeniz bölge milletvekilleri, fındık ve üreticinin sorunlarının görüşmek için Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir araya geldi.

22 Temmuz 2019 - 14:26

AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir'in de yer aldığı fındık gündemli toplantıya başkanlık eden Bakan Pakdemirli, bölge milletvekillerinden fındık konusuyla ilgili gerekli bilgileri aldığını, üreticilerin mağdur olmaması için yaptıkları çalışmayı yakında açıklayacaklarını söyledi.

Keşir, bu topluntayla ilgili olarak, "Fındık üretimi yapılan AK Parti Karadeniz Bölgesi milletvekilleri olarak üreticilerimizin talep ve beklentilerini aktarmak üzere, Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli, Bakan Yardımcıları ve TMO Genel Müdürü ve diğer bürokratlar ile bir araya geldik. 2019 yılı fındık piyasasının düzenlenmesi, alım politikaları üzerine istişarede bulunduk. Sahadan aldığımız veri ve beklentileri ilettik. 500 bin civarında üreticimizi doğrudan ilgilendiren, ülkemizin, bölgemizin ve Düzce’nin en önemli tarımsal ihracat ürünü olan fındıkla ilgili nihai kararı hükümetimiz verecektir. Fındık üreticimizin mağdur olmaması için hükümetimizin gereken adımları atacağına inanıyoruz. Bölge milletvekilleri olarak sürecin takipçisiyiz. Tarım ve Orman Bakanlığı, toplantıda dile getirdiğimiz konularla ilgili gerekli çalışmaları yapıp kamuoyunu önümüzdeki günlerde bilgilendirecektir" dedi.

Toplantıda MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın yer almadığı öğrenildi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Hüseyin Alemdar
  6 ay önce
  golü kim yedi yorumları alalım fiyat belli oldu
 • İsim önemli değil
  7 ay önce
  Gol değil bence fiyatı yüksek verinde ozaman gol olsun birde diğer milletvekilleri çağırılmamış yani kendileri çalmış kendileri oynamış
 • mustafa bayrak
  7 ay önce
  umit yılmaz olmasaydı herkez biliyorki kıclarını sallamazlardı ömrun uzun olsun umit yılmaz
 • hüseyin alemdar
  7 ay önce
  gol olmamış daha yeni ortalamışlar zaman her şeyin ilacı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAŞIKOĞLU “KRAL ÇIPLAK” DEDİ
KAŞIKOĞLU “KRAL ÇIPLAK” DEDİ
POLİS ZEHİR TACİRLERİNİN BELİNİ KIRDI
POLİS ZEHİR TACİRLERİNİN BELİNİ KIRDI