Reklamı Geç
Reklam
 • Reklam
ÇAĞSU HASTANESİ’NE TEPKİ

ÇAĞSU HASTANESİ'NE TEPKİ

Düzceli vatandaşlar, Düzce Çağsu Hastanesi’nin sunduğu hizmetten memnun değiller.

13 Ocak 2018 - 17:10 - Güncelleme: 14 Ocak 2018 - 15:27

Düzceli vatandaşlar, Düzce Çağsu Hastanesi’nin sunduğu hizmetten memnun değiller.

Sosyal medyadan hastanenin hizmetlerini ve ücret politikasını eleştiren vatandaşlar, Çağsu hastanesinin Düzce’de farklı, Bolu’da farklı ücret politikası uyguladığını ifade ettiler.

Ayşe Sarıgüzel isimli sosyal medya kullanıcısı, Belediye Başkanı Dursun Ay’a mesaj göndererek, “Başkanım bu konuya el atın. Düzce'nin tek özel hastanesi olan Hayri Sivrikaya Hastanesi'nin 23 Ağustos'ta Bolu Çağsu Hastanesi bünyesine katılması sonrasında hasta muayene ücretlerinde Bolu'daki gibi bir politika uygulanacağı beklentisi boş çıktı. İç hastalıkları uzmanına muayene ücreti Bolu Çağsu'da 15 TL iken Düzce Çağsu'da 55 TL! Vatandaş uçurum gibi fiyat farkını sorguluyor” diye yazdı.

Düzce Çağsu Hastanesi’nin farklı ücret politikası vatandaşların eleştirilerine ve tepkilerine neden olurken, hastane yönetiminin sessiz kalması dikkat çekti.

 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Alişan Aktaş
  8 ay önce
  Gitme derken aslında haklısın doğru diyorsun ama devlet hastanesinde doktorlar 3 kişi 3 kişi oda alıyor dinleyen doktor var dinlemeyen doktor var hasta cokluğundan onlarda haklı ve Kendi hastalığnı ifade edemiyorsun girmen cıkman bir oluyor nerdeyse. Bide röntgen ultrason cek gel bakim derse en az 3 hafta için gün aliyorsun ve cektiğin stres ayrı.. şimdi sen söyle nasıl gitmiyim özele. Seve seve 55 veriyorum ayakta karşilanıyorum 110 tl veripde ultrason v.b cektirip 1.2 saat içinde alip muayenemi olup işimi görüyorum... Vatandaş olarak maduruz...
 • Abdullah
  9 ay önce
  Gitmeyin.devlet hastanesi var.Üniversite hastanesi var.oralara gidin.Buraya gelen düzcelileri çantada keklik gibi görüyorlar.
 • Ahmet hakan
  9 ay önce
  Gitme kardesim bak ozaman fiyat politakasina gitme gitme gitme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HİLAL KAŞKIR, MHP ADAY ADAYI OLDU
HİLAL KAŞKIR, MHP ADAY ADAYI OLDU
ÜNİVERSİTEDE SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ
ÜNİVERSİTEDE SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ