• Reklam
CADDEDE "SOSYAL MESAFELİ" ESNAF SOHBETİ

CADDEDE "SOSYAL MESAFELİ" ESNAF SOHBETİ

Düzce'de koronavirüse karşı önlemler kapsamında esnafların sosyal mesafeye uygun olarak sohbet ettikleri görülüyor.

25 Mart 2020 - 12:53

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve Gaziantep Caddesi’nin esnafları korona virüs tedbirleri kapsamında "sosyal mesafe" kuralına uyarak sohbet ettiler.
Gaziantep Caddesi’nde bulunan Düzce’nin önde gelen esnafları, hem vatandaşlara örnek olmak, hem de gündeme dair konuları konuşmak üzere bir araya geldiler. Esnaflar korona virüs tedbirleri kapsamında birbirlerine 1 metre uzaklıkta durarak sohbet ettiler.
Kendisinin de Gaziantep Caddesinde işyeri bulunan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, “Gündeme dair konuları konuşurken aynı zamanda etraftan geçen hemşerilerimize örnek olmak adına 1 metre kuralına uyarak sohbet ediyoruz. Bilindiği gibi ekonomik olarak alınan bazı tedbirler var. Esnaf arkadaşlarımızı bu konuda da bilgilendiriyoruz. Diğer vatandaşlarımızın da evlerinden çıkmamalarını, çıkmaya mecbur kalmaları durumunda tedbirlere uymalarını istiyoruz. Bu belayı hep birlikte başımızdan atacağız. Sağlık Bakanlığımız ve İçişleri Bakanlığımız başta olmak üzere tüm kurumlara yardımcı olmalıyız” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 23 ÖLÜ
ATİK KENTTE KAZIYA DEVAM
ATİK KENTTE KAZIYA DEVAM