• Reklam
BU NASIL BİR KAFA?

BU NASIL BİR KAFA?

Kızılay yönetim kurulu üyesi ve AK Parti belediye meclis adayı Mustafa Bilgin'in İstanbul seçimleriyle ilgili yaptığı seviyesiz ve çirkin yorum tepki topladı.

25 Haziran 2019 - 14:34

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri sonrasında Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak görüşlerini sosyal medya hesabından yayınladı. Kızılay Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bilgin ise öyle bir yorum yaptı ki ağıza alınmayacak sözlerle, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oy verenleri hedef aldı. 

DTV'nin haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri sonrasında, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü seçim sonuçlarıyla ilgili görüşlerini dile getiren bir metni sosyal medya hesabında yayınladı. 

Ancak Kızılay Düzce Şubesi Yöneticisi Mustafa Bilgin, Özlü’nün paylaşımının altına yaptığı yorumla tepki topladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İmamoğlu’na oy verenleri hedef alan ve tarafsız olması gereken bir kuruluşun yönetiminde yer alan Bilgin “Manukyan çok evlat yetiştirmiş” diyerek ağza alınmayacak bir yorum yaptı. Bilgin tepkiler üzerine yorumunu kaldırdı.

Bilgin Ak Parti'den Düzce Belediyesi Meclis adayı olmuş fakat seçilememişti.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • 81 Yirizma
  11 ay önce
  Gayet normal ve hatta esprili bir yorum yapmış.Keşke yorumu silmeseydi.Ne yorumlar görüyoruz hatta en üst kademelerden. Büyütülecek birşey yok.H3m Kızılaya nasıl bağladınız anlamadım
 • Ganita Veysel
  11 ay önce
  Yani Siyasette ve icraatta kendini ispatlamış BINALİ beyin İstanbul\'da seçilememesi çokta makul görülecek birsey olmadığından öyle abartılacak,haber olacak bir YORUM değil.Hem Yorum sahibinin mensubiyetiyle ne alakası olabilir? Hepimiz insanız ve yaptıklarımızdan şahsi sorumluyuz.Ama anlaşılıyor ki birileri yine çıkar peşinde!
 • Utanan
  11 ay önce
  Geri zekalı ....cahillik böyle bir şey işte ...Birde sofi (MENZİL CEMAATİNDEN) ...Böyle bir şey deyilir mi? Hemen kızılaydan istifa etmelidir ...yoksa biz kanımızı ...veripte hakaret mi görelim....
 • bilo
  11 ay önce
  bu ego sivri dil seçmeni hor görme ötekileştirme devam ettiği sürece 32 marttaki kulak çekme 23 hazirandaki Osmanlı tokadının daha büyüğü ve şiddetlisi 2023 te milli irade tarafından ders niteliğinde verilecektir
 • Duzceli
  11 ay önce
  Bu dille devam etsinler her nefret söyleminde fark dahada artacak
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  11 ay önce
  Yalan haber abi böyle bir şey yapmaz bu arkadaşımız tanınan ve sevilen bir kişidir, bulunduğu yeri riske atmaz sonra boşta gezmek var, bedavadan para aldığı dükkanı kapatmaz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 25 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 25 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 26 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 26 ÖLÜ