Reklam
BOND BİSTRO AÇILDI

BOND BİSTRO AÇILDI

Düzce Bond düzenlenen törenle hizmete açıldı. 

16 Şubat 2019 - 16:32 - Güncelleme: 19 Şubat 2019 - 13:09

Düzce Bond düzenlenen törenle hizmete açıldı. 

Dünya lezzetleriyle adından söz ettiren Bond Restaurant Düzce'de de düzenlenen açılış programıyla hizmete girdi. Restaurantta dünya lezzetleri Türk lezzetleriyle birleştirilerek Düzcelilerin hizmetine sunuluyor.

Avusturya'nın ileri gelen işletmecilerinden Yusuf Kurt, Türkiye'de restaurant zinciri kurmak için kolları sıvadı ve ilk restaurantını Düzce'de büyük katılımla açtı. Düzce'de hizmet veren restaurantların arasına bu kez dünya lezzetlerini Türk lezzetleriyle birleştiren Bond Restaurant eklendi. Mehmet Akif Caddesi'nde açılışı yapılan restaurantın açılışını MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve CHP Düzce eski İl başkanı Eczacı Zekeriya Tozan yaptı. Programa AK Parti Düzce eski il başkanlığı üyelerinden de katılanlar oldu.

Çok sayıda katılımcının yer aldığı açılışın ardından restaurantın içi gezilerek lezzetler tadıldı. Bond Restaurant İmtiyaz Sahibi Yusuf Kurt ve Ortakları Oğuz ve eşi Tuğba Efe'nin açtığı mekanda dünya mutfağından lezzetler yer alıyor. Açılışı yapılan mekanda ayrıca Türk lezzetleri de yer alıyor.

Restaurantla ilgili bilgi veren Restaurant sahiplerinden Tuğba Efe, "Düzce'ye böyle bir restaurant açtığımız için çok mutluyuz. Türkiye'de burası ilk oldu. İlerleyen zamanlarda başka illerde de açmayı planlıyoruz. Burada dünya lezzetlerini Düzcelilerle buluşturuyoruz. Düzce halkını restaurantımıza bekliyoruz" dedi.

Restaurantla ilgili bilgi veren İşletme Danışmanı Tayfun Bilgili ise, "Böyle bir restauranta Düzce'nin ihtiyacı vardı. Çok değişik lezzetle Düzceli vatandaşların karşısına çıkıyoruz. Hem geniş, hem rahat yerimizle hizmet vereceğiz. Çalışan personeli olsun, müzik anlayışı olsun kendine has bir yapıya sahiptir. Düzceli vatandaşları buraya bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
DÜZCE'NİN TEK VEKİLİ ÜMİT YILMAZ MI?
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON
KANO TAKIMI YENİDEN ŞAMPİYON