Reklam
BİROL ŞAHİN KONUŞTU

BİROL ŞAHİN KONUŞTU

Birol Şahin'e Akit'ten destek var.

17 Ocak 2020 - 15:39

MHP'li Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Almanya'yı yenerek Tokyo'da olimpiyatlara katılma hakkı elde etmesinin ardından yayınladığı twitter mesajında "Allahu Teala'nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo'ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil" demişti.

Tepki çeken sosyal medya mesajının ardından MHP’den ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, özür dilemeyi ise reddetmişti.

Birol Şahin’e destek Yeni Akit gazetesinden geldi.

Akit’in “Laikçi lince uğrayan MHP’li başkan Akit’e konuştu: Partime değil Allah’a hesap vereceğim” başlıklı haberinde şu ifadeler yer aldı:

“A Milli Kadın Voleybol Takımı’na yönelik eleştirileri nedeni ile laikçi kesim tarafından lince uğrayan MHP Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ‘Ben bir Müslüman olarak Müslüman milletime Allah’ın bir ayetini hatırlattım. Bu benim tebliğ sorumluluğumdur. Ben ahirette partime değil, Yüce Allah’a hesap vereceğim. Açıklamalarımdan duyduğum bir pişmanlığım da yok’ diye konuştu.”

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Çağdaş
  1 hafta önce
  Ey Müslümanlar ! Sayın Başkanın söyledikleri şeksiz şüphesiz doğrudur... Bu sözlere tepki gösterenlerin (Alllah c.c koyduğu örtünme kanunu yok sayanlar) dünyada ne için yaşadıklarını gözden geçirsinler.. (İnkar edenlere gelince; onlara elem verici azabı müjdele...)
 • Düzceli
  1 ay önce
  Bu çapsız cahili Başkan diye oraya koyana tebrikleri gönderiyorum. Allah'a hesap vereceksen önce kendin düzgün ol da başkasına sonra yorum yaparsın karaktersiz namus bekçiliği sana mi kaldı voleybol oynayan kızların. Spor yapan kızlara bakıp aklına ne geliyor? Önce Kaynaşlıdaki alkollü yerleri kapat o zaman....
 • Ercan bey
  1 ay önce
  Peki kaynaşlı halkı kendisine nasıl hesap verecek
 • Duzceli
  1 ay önce
  Kimsenin senin namus bekciligine ihtiyacı yok . Herkes sporunda sanatında sen neresindesin utanmadan bide ahkam kesiyor .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DENETİMLİ SERBEST GENÇLERE 'OYUN'
DENETİMLİ SERBEST GENÇLERE 'OYUN'
RAFTİNGDE DÜZCE RÜZGARI
RAFTİNGDE DÜZCE RÜZGARI