Reklam
  • Reklam
BELEDİYEDEN TEPKİ ÇEKEN UYGULAMA
Reklam

BELEDİYEDEN TEPKİ ÇEKEN UYGULAMA

Düzce Belediyesi Zabıta ekiplerinin kaldırım kenarında meyve satmak isteyen yaşlı bir teyzeye yönelik davranışları tepki topladı.

10 Kasım 2019 - 16:10

Düzce’de dağlardan topladığı alıç meyvesini satmaya çalışan yaşlı kadına zabıta ekipleri müdahale etti. Evine ekmek alabilmek için binbir zahmetle topladığı birkaç kilo meyveyi satmak isteyen yaşlı kadına yönelik uygulama tepki topladı.

 DTV'nin haberine göre, dağlardan topladığı alıç isimli meyveyi ipe takarak kolye şeklinde İstanbul Caddesi’nde satmak isteyen yaşlı kadına zabıtalar engel oldu.

Zabıta ekiplerinin kadına satış yaptırmadığını gören bazı vatandaşlar ise kadına yardımcı olmak için alıç almaya çalıştılar.

Zabıta ekiplerinin köylü kadınlar için yaptığı çalışmayı ise Zabıta Müdürlüğü’nden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Opr. Dr. Cengiz Tuncel’den aldığı öğrenilirken, vatandaşlar ise Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye tepki gösterdiler.

 Daha öncede Düzce’nin önde gelen sanayi kuruluşlarına, kuruluşların eski çalışanlarından aldığı bilgiler doğrultusunda yaptığı baskınlarla bilinen Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncel’in direktifleri ve talimatları ise Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye tepki olarak geri dönüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
SARIKAYA MAĞARASI ZİYARETÇİ BEKLİYOR
SARIKAYA MAĞARASI ZİYARETÇİ BEKLİYOR