Reklam
BAYRAMDA SIKI DENETİM

BAYRAMDA SIKI DENETİM

Ramazan Bayramı münasebetiyle vatandaşların can ve mal güvenliği bakımından Düzce bölgesi genelinde çok yoğun ve üst düzeyde trafik önlemleri alındı.

02 Haziran 2019 - 15:35

Valilik’ten yapılan açıklamaya göre, bayram süresince otogarda otobüs sürücülerinin denetlenmesi yapılacak olup, sürücü ve yolculara seyahat öncesi trafik kuralları hatırlatılacak. Ayrıca hazırlanan denetim programı çerçevesinde kazaların en yoğun olduğu 05.00 – 07.00 saatleri için şehirlerarası otobüs denetimlerine ağırlık verilecektir.

Trafikte can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla gerek sabit gerekse seyir halinde “görünür, tepe lambaları açık” olacak şekilde sorumluluk bölgesi dâhilinde resmi ekip otoları görevlendirildi ve bu tedbirler özellikle kazaların en yoğun olduğu 16.00 – 20.00 saatleri arasında en üst seviyede olacak şekilde ayarlandı.

Şehir merkezinde ise vatandaşların Arife ve Ramazan Bayramı süresince yaya kaldırımlarının rahatça kullanabilmeleri ve rahatça gezebilmelerini temin etmek amacıyla kaldırım üzerine yapılacak park ve duraklamalara karşı motorize ekipler görevlendirildi.

Ramazan Bayramı tatili ağır tonajlı araçlara ve mikserlere 01-09 Haziran 2019 tarihlerinde dokuz ( 9 ) gün süre ile trafiğe çıkmalarına izin verilmeyecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN
MOTOR PİSTİ BAHARA KALDI!
MOTOR PİSTİ BAHARA KALDI!