• Reklam
BAŞKAN YANMAZ SOKAKLARI KENDİ ELLERİ İLE YIKADI

BAŞKAN YANMAZ SOKAKLARI KENDİ ELLERİ İLE YIKADI

Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, korana virüs tedbirleri kapsamında Akçakoca şehir merkezinde sürdürülen yıkama çalışmalarına  katılarak  sokakları yıkadı.

09 Nisan 2020 - 19:03

Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, korana virüs tedbirleri kapsamında Akçakoca şehir merkezinde sürdürülen yıkama çalışmalarına katılarak sokakları yıkadı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, korana virüs tedbirleri kapsamında Akçakoca’nın her köşesinde  sürdürülen dezenfektasyon ve yıkama  çalışmalarından birine katılarak hortumla sokakları yıkadı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yanmaz, Bahadır yalçın caddesinde ve Çuhalı Caddesinde itfaiye hortumunun başına geçerek köpüklü su ile arındırma çalışmalarında personeline yardım etti.

Virüse karşı belediye ve ilçe halkı olarak birlikte hareket edildiğini belirten Başkan Yanmaz, belediye personelimiz ve vatandaşlarımız da çok güzel tedbirlere uyum sağlıyor. Vatandaşlarımız bu kurallara uyum sağladıkça süreci çok hafif bir şekilde Akçakoca olarak atlatacağımıza eminim. ” dedi.

Sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Yanmaz, ” Bizde bir vaka çıkmaması sevindirici ama tabi sadece biz değiliz. Koca bir Türkiyeyiz. Türkiye’nin hiçbir yerinde vaka sayıları ilerleyen günlerde olmamasını cenabı Allah’tan diliyoruz. Sağlık çalışanlarımızın da bu işteki emeğinden dolayı onları canı gönülden destekliyoruz ve her zaman yanlarındayız.” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Nurullah Alphan İnan
    2 ay önce
    İşte gerçek bir,devlet adamı,hem devlet adamı hem de millet adamı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA SON DURUM
KORONADA SON DURUM
KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK
KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK