Reklam
 • Reklam
BAKANDAN MÜDÜRE FIRÇA!

BAKANDAN MÜDÜRE FIRÇA!

​​​​​​​Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Düzce ziyaretinde Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’e, bir okulun mevcudunu ve başarı puanını sordu. “Bilmiyorum” yanıtını alınca müdürü sert bir şekilde fırçaladı.

25 Kasım 2017 - 17:53 - Güncelleme: 26 Kasım 2017 - 16:50

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Düzce ziyaretinde Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’e, bir okulun mevcudunu ve başarı puanını sordu. “Bilmiyorum” yanıtını alınca müdürü sert bir şekilde fırçaladı.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’i fırçalayarak, “Sen ne biçim müdürsün” dedi.

Fırçalama olayı, Bakan İsmet Yılmaz’ın, belediye başkanlarıyla birlikte yaptığı toplantıda gerçekleşti.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, beldelerinde ilk ve orta öğrenimin tek bir okulda yapıldığını, bu durumun sona erdirilmesi için ilkokul öğrencileri için yeni bir okul yapılması talebini gündeme getirdi.

Bu talep üzerine Bakan İsmet Yılmaz, Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’e, “Boğaziçi İlköğretim Okulu’nun öğrenci sayısı kaç?” diye sorunca, “Bilmiyorum” yanıtını aldı.

Bakan Yılmaz, “Peki okulun başarı puanı nedir?” diye ikinci bir soru yöneltti, ancak Murat Yiğit bu soruya da “Bilmiyorum” şeklinde yanıt verince bakan sinirlendi ve “Sen nasıl bir müdürsün?” diye sert bir ses tonuyla fırça attı.

Bakan Yılmaz, Boğaziçi’ne yeni bir okul yapılması talebine de cevap vermedi.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • HACI
  11 ay önce
  zamanlarını prtokol diye keyfle birilerinin peşinde kuşturuyorlar,akilleri işte değilki.okulladan haberi olsun adamın
 • VATANDAŞIN BİRİ
  11 ay önce
  ACABA SAYIN BAKAN İLLERDEKİ ÖĞRENCİ SAYISI VE BAŞARI SIRALAMASINI EZBERİNDEN BİLİYORMU MERAK ETTİM. BİR İLDE YÜZLERCE OKUL VAR NASIL BÖYLE BİR SORUNUN CEVABI İL MÜDÜRÜNDEN BEKLENİRKİ?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP AKÇAKOCA ADAYI OKAN YANMAZ OLDU
MHP AKÇAKOCA ADAYI OKAN YANMAZ OLDU
AK PARTİ ADAYLARINI TANITTI
AK PARTİ ADAYLARINI TANITTI