Reklamı Geç
BAKAN KESTANE BALI REKLAMI YAPTI

BAKAN KESTANE BALI REKLAMI YAPTI

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yığılca'da üretilen kestane balı tanıtımını yaptı.

08 Ağustos 2017 - 12:25

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yığılca'da üretilen kestane balı tanıtımını yaptı. 

Eroğlu, “Eyy millet duyduk duymadık demeyin. Buradan reklamını yapıyorum. Saklı cennet Yığılca’ya gelin. Buradan kestane balı alın. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın mantığıyla ormanları insanlara açtık. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla ormanların yanındaki köylülere ceviz badem gibi gelir getirici ağaç türlerini dikme kararı aldık. Bunların bakımı bize ait. Ama 49 yıl geliri vatandaşın olacak.  Orman köylüsü arıcılık yapmak istiyor ama parası yok para da vereceğiz. Yeri yoksa yerde vereceğiz. Yüzde 20 hibe geri kalanı 0 faizli. Devlet babanın yaptığını insana babası yapmaz.” dedi.
Düzce’nin doğal güzelliklerini “Dünyada cenneti hayal etmek istiyorsan gel Düzce’ye” sloganıyla dünyaya tanıtmak istediklerinin altını çizen Bakan Eroğlu, şöyle konuştu: 
“Düzce bize çok yakın dedik. Buraya ulaşmak çok kolay. Burada muhteşem güzellikler var. Sanayi ve ziraatın yanı sıra doğa turizmini geliştirmek için bir master plan hazırladık. Yeni tabiat parkları, milli parklar, mesire alanları, bazı göllerin temizlenmesi suretiyle eylem planını ortaya koyduk. Yerel yöneticilerin de desteği ile bu planı hayata geçirmek ve Düzce’yi dünyaya tanıtmak işitiyoruz. Benim bir sloganım var “Dünyada cenneti hayal etmek istiyorsan gel Düzce’ye.”

Bakan, Yığılca'da kurulmakta olan çimento fabrikasına ve fabrikanın doğal hayatı olumsuz etkileyecek olmasıyla ilgili tartışmalara değinmedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • YIĞILCALI
    11 ay önce
    Artık yakında Tüm Türkiye ye yeni bir bal sunacağız.ÇİMENTO KATKILI BAL.Faydaları saymakla bitmez.Kemikleri saglamlaştırır.Vücudun dikleşmeye ihtiyacı olan uzuvlarını her daim dik tutar.v.s.v.s. Söylemesi bile ne hoş değil mi.Bu aralar kargalar da bir gülme hastalığı var valla çözemedik.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TENİS ŞAMPİYONU DÜZCE’DEN
TENİS ŞAMPİYONU DÜZCE’DEN
EVLENDİLER
EVLENDİLER