Reklamı Geç
Reklam
BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜLER

BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜLER

MHP Düzce Teşkilatı ve Belediye Aday Adaylarından oluşan heyet Ankara’ya çıkarma yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Düzce Heyetine, “ Düzce’den büyük başarı bekliyorum” dedi.

06 Kasım 2018 - 17:51

MHP Düzce Teşkilatı ve Belediye Aday Adaylarından oluşan heyet Ankara’ya çıkarma yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Düzce Heyetine, “ Düzce’den büyük başarı bekliyorum” dedi.

MHP Ankara’ya adeta çıkarma yaptı. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Düzce Belediye Başkan Adayları MHP İlçe Belediye Başkan Adaylarından oluşan heyet Ankara’ya giderek MHP’nin TBMM Grup Toplantısına katıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP TBMM Grup Toplantısındaki konuşmasını dinleyen Düzce heyeti ziyaretlerine devam etti.

Grup toplantısından sonra Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından makamında kabul edilen İl Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adaylarına MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’da eşlik etti.

“DÜZCE’DEN BÜYÜK BAŞARI BEKLİYORUM”

Devlet Bahçeli ile Düzce’nin yerel seçimlerdeki durumu başta olmak üzere Düzce’nin sorunlarını, MHP Düzce Teşkilatının yapmış olduğu çalışmalar konuşulurken Bahçeli, “ Düzce’de 24 Haziran seçimlerinde başarılı bir şekilde çalıştınız. MHP Düzce ve İlçe Belediye Başkanları için isimler çıkıyor. Uygun görülen adaya diğer aday adayları da destek vereceğinden şüphem yok. 31 Mart Seçimlerinde Düzce’den çok büyük bir başarı bekliyorum” şeklinde konuştuğu öğrenildi.

Devlet Bahçeli’nin ziyaretinden sonra MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın misafiri olan Düzce Heyeti son olarak Alpaslan Türkeş’in mezarlığını ziyaret ederek Ankara ziyaretlerini tamamladılar.

MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayları arasında yoğun tempo ile çalışmalarını sürdüren Erdoğan Bıyık ise “Bizler Düzce’ye, ülkeye hizmet etmek için yola çıktık. Ankara’da bir takım temaslarda bulunduk. Genel Başkanımız Devlet Beyin vermiş olduğu direktifler çerçevesinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. 31 Mart’ta Düzce’de Belediyenin yönetimi MHP’de olacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Ferzan
  5 ay önce
  Tebrik eder başarılar dilerim. Fakat niye milletvekili adayları yok.
 • EŞREF ŞAHİN
  5 ay önce
  GÖLYAKA TEŞKİLATININ ESKİ BAŞKANLARINDAN MURAT ALTUNDAL VE EKİBİNİN BU LİSTEYİ HAZIRLADIĞINI BİLMEYEN YOK, BU LİSTE AKP YE KIYAK İÇİN YAPILMIŞTIR, ALTUNDAL AKP LİSTELERİNDEN MECLİS ÜYELİĞİ VEYA BAŞKA BİR ÇIKAR İÇİN MHP Yİ KULLANIYOR VE MAŞA OLARAK DA ÜYE DAHİ OLMAYAN YENİ BAŞKAN YAPTIKLARI SEYHAN EKŞİDİR, EKŞİ SAF TEMİZ , FESATLIK YAPAMAYACAK BİRİDİR, YANİ KULLANILMAYA MÜSAİTTİR. ANCAK İL BAŞKANI CABOĞLU TEŞKİLATA GELİP DE TABANLA BİR ARAYA GELME CESARETİ GÖSTEREMEMİŞ ALTUNDALIN AĞZIYLA CHP Lİ BİRİNİ MHP İLÇE BAŞKANI YAPMIŞTIR. MHP DE ÇEKİRDEKTEN KİMSE KALMADI MI EYYY CABOĞLU, DÜRÜST BİR İNSANSAN O KOLTUKTA BAŞKANIM DİYE OTURMA
 • EŞREF ŞAHİN
  5 ay önce
  ÖNCEKİ YORUMUMDAN EKSİĞİ TAMAMLAMAK İSTİYORUM. GÖLYAKADA İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINA ÖNCEKİ DÖNEM CHP DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN CHP DEN YA, BÖYLE BİRİSİNİ GETİRİP MHP İLÇE BAŞKANI YAPMANIZ ANLAYAMADIK, BU ŞAHSIN PARTİYE ÜYELİĞİ BİLE YOKTU NASIL BÖYLE BİRİSİNİ GETİRİP GÖLYAKA İLÇE BAŞKANI YAPARSINIZ.İL BAŞKANI VE YENİ ATANAN GÖLYAKANIN CHP Lİ MHP İLÇE BAŞKANINI ALMAZSANIZ AKP NİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRERSİNİZ.
 • EŞREF ŞAHİN
  5 ay önce
  ELBETTE DÜZCELİLER OLARAK MHP NİN VEKİL ÇIKARTMASINA SEVİNDİK, BELEDİYEYİ ALMASI DA ÇOK HOŞUMUZA GİDER, ANCAK GÖLYAKADA İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINA ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN BİRİSİNİ GETİRİP MHP İLÇE BAŞKANI YAPMANIZ ANLAYAMADIK VE BU OLAY GÖLYAKADA ÖNCEKİ DÖNEM ALINAN OYUN 5/1 DÜŞECEĞİNİ GÖREMEMİŞ OLMANIZ BİZLERİ ÇOK ÜZMÜŞTÜR, MHP DÜZCE İL BAŞKANI EZBERE İŞ YAPIYOR, TEŞKİLATI BİLMEDEN YAPTIĞI İŞLER YÜZÜNDEN ZORA SOKMUŞTUR, İL BAŞKANI VE YENİ ATANAN GÖLYAKANIN CHP Lİ MHP İLÇE BAŞKANINI ALMAZSANIZ ARADIĞINIZ BU BAŞARIYI ZOR BULURSUNUZ.
 • Misafir
  5 ay önce
  Celal Kasapoğlu bu secim 10 oyun Senin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇOCUK İZLEM MERKEZİ KURULUYOR
ÇOCUK İZLEM MERKEZİ KURULUYOR
RAMAZAN'IN MÜJDECİSİ
RAMAZAN'IN MÜJDECİSİ