• Reklam
AYKUT ENİŞTE DÜZCE’DE

AYKUT ENİŞTE DÜZCE'DE

Düzceli oyuncu Cem Gelinoğlu ile Giray Altınok'un senaryosunu kaleme aldığı "Aykut Enişte" filminin özel gösterimi yapıldı.

27 Mayıs 2019 - 14:55

 AVM’deki sinemada sevenleriyle birlikte bir araya gelen Cem Gelinoğlu ve oyuncu ekibini Düzceliler bağrına bastı.  

Cem Gelinoğlu ile filmin diğer oyuncuları Melis Babadağ, Ecrin Moğultay ve Mekin Sezer, salonları tek tek dolaşarak izleyicilere selam verdi.

Cem Gelinoğlu, filmi izlemeye gelen Düzcelilere hitaben yaptığı konuşmada, sinemayı ve Düzcelilerle filminde buluşmayı özlediğini dile getirdi. Gelinoğlu; “Filmi izlemek için buraya kadar geldiğiniz için teşekkür ederim. Biz oynarken çok güldük, çok eğlendik. Sizlerinde eğleneceğini umarım. Film çok güzel oldu. İnşallah filmi beğenirsiniz” dedi.

Oyuncu Melis Babadağ da filmde oynadığı için kendisini şanslı hissettiğini dile getirerek, “Film çok güzel oldu. Allah'a şükür ben de bu işin içinde olmuşum. Bu işte olmayıp da sonradan görseydim, üzülürdüm. Yönetmenimize ve Cem'e beni bu filme dahil ettikleri için çok teşekkür ederim. Ekiple oynamak çok keyifliydi” şeklinde konuştu.

Ayşe karakterini oynayan Ecrin Moğultay ise; “Film çok komik, çok eğlenceli. Yazanlar gerçekten çok güzel yazmış. Bu kadar komik olacağını bekliyordum ama izleyince bir başka oldu. Daha da güzel duygular hissettim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇEVRE İLLERDEN HASTA KABUL EDİLİYOR
ÇEVRE İLLERDEN HASTA KABUL EDİLİYOR
KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR!
KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR!