Reklam
  • Reklam
ATAŞ’TAN TEŞKİLATA UYARI!

ATAŞ'TAN TEŞKİLATA UYARI!

AK Parti Düzce Kasım ayı İl Danışma toplantısı Kültür Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

27 Kasım 2017 - 11:34 - Güncelleme: 27 Kasım 2017 - 11:38

AK Parti Düzce Kasım ayı İl Danışma toplantısı Kültür Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Düzce Kasım ayı İl Danışma toplantısına Genel Başkan Yardımcı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Dursun Ay, Kurucu İl Başkanı TSO Başkanı Fahri Çakır, Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İlçe ve Belde Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile tüm teşkilat üyeleri katıldı.

“ADAM GİBİ” BİR ANA MUHALEFET PARTİSİ LİDERİ YOK

Mustafa Ataş, Türkiye’de her türlü zenginliğin, imkanın olduğunu fakat “adam gibi” bir ana muhalefet partisi liderinin bulunmadığına dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Adam gibi bir ana muhalefet lideri yok bu ülkede. ya kendi içlerinde kavga ederler ya da Türkiye’nin önünü kesmek için tüm güçleri ile çalışırlar. ‘Gelişen ve kalkınan Türkiye’nin önünü nasıl keseriz?’, bunun hesaplarını yapıyorlar. Kimlerle yapıyorlar? Türkiye’yi bölmeye çalışan terör örgütlerinin uzantılarıyla.

Aynen PKK’nın ağzı ile konuşan sözcüleri, milletvekilleri var. Aynen YPG’nin ağzı ile konuşan, hatta YPG’yi savunan milletvekilleri var. Türkiye’nin tek talihsizliği, ana muhalefet yapabilecek düzeyde bir ana muhalefet liderinin olmamasıdır.”

 

SEN DE Mİ EŞİNİ DÖVDÜN?

Kılıçdaroğlu’nun kadına şiddete yönelik sözlerine de değinen Ataş, “Acaba bugüne kadar girdiği tüm seçimlerde, seçim sonuçları iyi çıkmayınca kendisi de gidip hanımına şiddet mi uyguladı? Sandıkta başarıyı göremeyince hırsını hanımından mı aldı? Merak ediyoruz. Herhalde kendi uygulamaları böyle ki sıkıştığı zaman, siyasi noktada bir şey üretemeyince demek ki hırsını gidip evden alıyor. Şimdi de kalkıp ‘İşi bozuk olan kişi gidip hanımına şiddet uyguluyor.’ diye seviyesizce, saçma sapan bir cümle kullanıyor.” ifadelerini kullandı.

 

ATAŞ’TAN PARTİLİLERE UYARI

Kardeşler topluluğu olduklarını, içlerinde yanlış yapan kişiyi bulup bunu kendisine söyleyeceklerini aktaran Ataş, “Eğer düzeltmiyorsa kenara koymasını da biliriz. Bu partide görev alan herkes görevinin hakkını vermeye mecburdur. Ya görevinin hakkını verecek ya da verenlere yer verecek ya Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ayak uyduracak ya da ayak uydurabileceklere yer açacak. Her mahallede yönetim oluşturacaksınız. Düzce bu konuda pilot il olacaktır. 46 bin üyenin içerisinden mahalle yönetimleri oluşturacaksınız. Üyelerimizin taramasını yapıp 8000 kişi bulacağız. Kuruluşundan bu yana partimizde görev alan arkadaşlarımızın kapısını çalıp 2019' a giden yolda birlikte yürüyelim diyeceğiz. Eğer bunları yaparsanız 100 yıl iktidardasınız.” değerlendirmesinde bulundu.

Ataş, konuşmasının sonunda ilçelerin isimlerini tek tek sayarak partililerden ayağa kalkmalarını istedi ve katılımı test etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN SOKAKLARDA
BAŞKAN SOKAKLARDA
YIĞILCA'DA MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİKLERİ
YIĞILCA'DA MEVLİD-İ NEBİ ETKİNLİKLERİ